Autor Zpráva
Stalker
Profil
Poprosím o zhodnocení Index stránky webu www.ritc.ic.cz.

Jde víceméně o můj první projekt, tak snad to nebude taková hrůza. Odkazy jsou zatím nefunkční, protože jsem si doposud hrál pouze s indexem, od kterého se budou odvíjet další stránky a nechci na ně přenášet chyby. Jde mi hlavně o správnost kódu, popřípadě co se vám líbí a nelíbí. Deisgn dělal můj známý, já pouze programoval a rozstříhal si layout.
Vampy
Profil
Celkem se mi to líbí, ale proč jsou ty odkazy anglicky? jestli to má sloužit pro českou scénu tak to udělej komplet česky...
Stalker
Profil
Vampy:
Jo, nad tím jsem přemýšlel už na začátku. Taky mi to trochu bilo na oči, že navigace je anglicky a text česky, ale právě jsem zamýšlel, že to udělám i pro zahraniční scénu, ale určitě ne od 1. turnaje. Pokud bych to v budoucnu dělal i pro zahraniční scénu, tak se mi nechtělo měnit na každé stránce navigaci. Teď, když ji mám ale dělanou v php přes include, by to nebyl problém, tudíž ji asi předělám. Máš pravdu. dík

Ještě nějaké názory/postřehy/problémy?
exoslav
Profil
Grafický návrh se mi teda moc nelíbí (moc tmavé na mě :), ale kód vypadá v pohodě ;-) Akorát nevím, proč máš prázdné li v levém menu.
Stalker
Profil
exoslav:
Děkuji za názor. Jak říkám, grafiku jsem nedělal já, pouze jsem programoval, ale nejsi první s tímto názorem. V budoucnu by se mohla změnit na nějakou světlou.

Prázdné li v levém menu mám kvůli pozadí tlačítka, jelikož chci, aby první odrážka "Rozlosování" byla pod horizontální červenou linkou (což mi tam udělá právě li) a ne nad ní, což mě přivádí k myšlence, že kdybych změnil střih layoutu tlačítka, nemuselo by tam být prázdné li. Díky :)

Edit 0:16: Prázdné li tam musí zůstat. I kdybych změnil střih layoutu, tak mi bude horizontální červená linka chybět zase dole a já chci mít to menu ohraničeno z vrchu i zespodu. :)
user243
Profil
jde umístit ta reklama od hostingu někam dolů?
Stalker
Profil
user243:nenašel jsem to nikde. Pouze změnit barvu na černou, což je furt lepší, než ta modrá :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0