Autor Zpráva
Petr Lízal
Profil
Ahoj,
prosím o zhodnocení nikoliv jen kritiku ale i kladné věci ;). (kritika mě vždy z demotivovala)
Hlídač dětí

Vím je tam jen barevný text ale chtěl jsem to něco jako spíš jako malou vizitku než "velký" web. Prostě letáček kde se rychle všechno dočtete jen přejetím očima.

Html/css se nevěnuji znám jen úplné základy.

- plánuji tam dát video..
- původně jsem tam měl v javě přeblikávání obrázků ale přišlo mi že načítání by mohlo být pak zdlouhavé.

Nevím jak to oživit aby to nebyl jen text..
Taky jsem si všiml že se mi písmo zobrazuje v každém prohlížeči a na jiném OS jinak :(

Nebaví mě stále něco předělávat úplně nově raději něco poupravím přidám atd..
Dík
Kcko
Profil
Petr Lízal:
Chybí tam hlavička a ten text je takový rozháraný, moc bloků, než se člověk zorientuje a najde co hledá, tak to trvá.

Ty texty jsou ovšem perlička (navíc tam jsou občas gramatické chyby)

Zřídil jsem v jednom malém pokoji malí dětský koutek.

Také nabízím možnost víkendového výletu s přespáním mimo domov nebo u mě doma v "dětském koutku."

Rozhodně se nemusíte bát, že nechám děti o hladu.

Dítě mohu vyzvednoud na místě dle domluvy nebo mi ho můžete zanechat na adrese Brno Oblá 30.

Působí to na mě, jako kdyby si tyhle stránky sestavil člověk, který má s dítětem jiné úmysly než ho jen hlídat ;-) ... EDIT: (bez urážky, pokud se Tě to osobně dotklo, a nebudu mít možnost editace svého příspěvků, tak poprosím o vymazání. Chtěl jsem Tím jen říci, že mi ty texty přijdou divné ...)
nevim
Profil *
Z technické stránky, je mi na monitor 1024px šířky stránka nevejde a musím posouvat horizontálně.

Z psychologické stránky, by to takle vypadat němělo. Spojil bych sekce kontakt a o hlídači ... Přidal bych víc fotek, a odkaz na další zdroje. Přidal bych i osobnější info, např. Mám rád jízdu na kole a poslouchám rock.. Uživatel je nespíš starostlivý rodič, který se snaží rychle někoho najít - musí mít pocit že vás už zná. Pomáhají fotky a obecn osobní informace ....


Jinak je grafika pěkná, líbí se mi barvy.
jenikkozak
Profil
Petr Lízal:
- Najdi si někoho, kdo ti opraví texty. Chyb je tam spousta.
- „Copyright © Hlídač dětí.cz 1999 - 2012“ - dva kopyrajty za sebou a letopočty, z nichž člověk nabývá dojmu, že tu stránku máš od svých jedenácti let.
Taurus
Profil
Stránce schází nějaká hlavička, začátek.

Nakresli si matici 3 x n nebo 2 x n, vždy se stejnými šířkami, popř. nějak šikovně hloubkami a dodržuj stejné okraje. Pak to nebude vypadat tak rozházeně a odflákle jako teď. Ať to má nějaký řád, protože toto bije do očí. S tím souvisí i vertikální odsazení nadpisů a odstavců – nic nemáš vyrovnané, všechno skáče.

Texty si nech vážně někým opravit, mě třeba trefila do čela: „Práce s dětmi mě baví, protože mohu za sebou vidět výsledky. Hlídnání dětí dělám pro radost a nové zkušenosti.“ – je to krkolomné a moc strojeně-firemní. Jde o děti, ne o zboží přece…

Část hlídání mimo domov vyhoď. V jednom odstavci to nabízíš, v druhém popíráš. Až to bude, tak to tam dej, nebo to napiš apoň nějak normálně.

Jinak je to celkem pěkné a příjemné.
Ivy
Profil
Kcko:
Působí to na mě, jako kdyby si tyhle stránky sestavil člověk, který má s dítětem jiné úmysly než ho jen hlídat
Je to řečeno (téměř) na plnou hubu, ale je to klíčové pro tvé podnikání. Na mě to až tak nepůsobí, ale je potřeba si uvědomit že právě tuto stránku věci budou rodiče zkoumat velmi, velmi pečlivě. Proto bych doporučila co nejvyšší serióznost celé stránky, texty by opravdu potřebovaly z tohoto hlediska přeformulovat a přeskládat. K serióznosti přispívá videokontrola, to je skvělý nápad. Mám jen dotaz: jak to vlastně funguje, když je mobil ukrytý v kapse?
Další připomínky:
1. Hlídnání dětí dělám pro radost a nové zkušenosti. Tohle by nemělo být největším písmem, rodiče sice bude zajímat tvá motivace, ale dřív je bude zajímat jak bude o jejich děti postaráno. A navíc je tam překlep.
2. Balíček pro známé tváře zdarma - celé přeformulovat. Pokud se jedná o lidi a zejména o děti, nemůžeš používat běžné marketingové formulace (výprodej, sleva, akce, zdarma - připomíná mi to jednu seznamku která inzerovala velký výběr mužů i žen). Týká se i dalších věcí na stránce.
3. Doporučuji zvážit rozčlenění stránky do obvyklých podstránek, tj. Reference, Ceny, Služby, Kdo jsem apod. Zatím neprovozované služby nenabízet, je to matoucí. Stránka je příliš dlouhá. Letáček kde se rychle všechno dočtu přejetím očima to rozhodně není, jako potenciální zákazník tam informace musím hledat a to není dobré.
4. Doporučuji zvážit profesionální hlavičku, ten kreslený panáček ve mě příliš důvěry nebudí, chtělo by to fotky dětí.

Ještě doplněk: Pro zvýšení své důvěryhodnosti pro rodiče bys mohl nabídnout "první testovací hlídání" kdy rodič bude třeba hodinu sledovat jak si s potomkem rozumíš. A hlavně, nenech se tím demotivovat a neber si to osobně, každý odpovědný rodič si pečlivě prověří toho, komu bude svěřovat své dítě. Vezmi to jako nutnou podmínku svého úspěchu a nabídni jim těch možností co nejvíce, osobně bych šla až k výpisu z trestního rejstříku který budu rodičům ukazovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0