Autor Zpráva
Iveta
Profil *
Prosím o kritiku redesignu firemní prezentace.
Přehlednost, uživatelská přívětivost, vzhled, příp. vše co Vás napadne.
Předem díky
Kcko
Profil
Vypadá, že by to mělo působit svěže a moderně ale ...

Design vůbec neodpovídá oblasti působení prezentované firmy.
Hlavička je zbytečně vysoká, do nejdůležitější části (obsahu) se můj viewport (klasický širokouhly NTB 13") nedostane.
Proč jsou 3 odkazy pod hlavním motivem tvořeny obrázky? Web má 2 hlavní menu, na to druhé jsem se dostal až po detailnějším zkoumání ... zbytečně složité
Obrázek hlavní motivu tam moc nezapadá (chápu snahu o vlastnoruční kreativní záměr, ale tady by se hodila spíše designová fotografie)

Určitě to patří k tomu lepšímu co se zde prezentuje (začátečníky, kteří zde působí tam samozřejmě vůbec nepočítám), ale není to nějak ono ... (ale snahu o dolazení detailů / barev / ikonek tam samozřejmě vidím , otázkou je, zda-li se tento typ "šablony" pro onu firmu hodí.

PS. Čistě můj subjektivní názor.
mordav
Profil
Nesouhlasím s příspěvkem nade mnou, že stránky neodpovídají oblasti působení firmy.
Stránky se mi zdají vydařené, líbí se mi skloubení malované grafiky v hlavičce se zbytkem stránky.
Co bych změnil, je barva písma v aktualitách, špatně se čte a tu modrou u nadpisu, nepasuje mi mezi ostatní barvy..

Jinak si myslím, že jsou stránky pěkné ;)
Ivy
Profil
1. Mě vadí dvě menu. Navíc když přes to spodní menu náhodou přejedu myší, zakryje mi text, který chci číst.
2. Design mi opravdu připomíná spíše stránky architekta.
3. Potřeba zmiňovat slušné chování ve mě vyvolává silnou rozpačitost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0