Autor Zpráva
VERONIKA
Profil *
Dobrý den, prosím o Váš názor na naše stránky:
www.znackoveoutlety.webnode.cz
děkuji Veronika
Rellik
Profil
No... Vzhledově to vypadá jako blog nějaké "xx - náctky"... Víc toho asi nenapíšu, protože ta barevná kombinace mě odrazuje pro delší zkoumání... Sorry
VERONIKA
Profil *
děkuji..


prosím o názor i další "zkušené" je to můj 1. web. chtěla jsem ho odlišit... návštěvnost máme cca 60-90 za den..
myslíte, že mám změnit tu šablonu?..uvažuju i o přejití na cz.
děkuji za názory
user243
Profil
web mi přijde zajímavý, něco jsem se nového dozvěděl a zvolené barvy dělají zajímavý kontrast, ale...
- chybí mi klikací hlavička webu;
- jaký význam má to divně nakódované slovo "Outlet" v hlavičce webu?
- nepodtrhával bych přivítání na webu;
- nepřeháněl bych to s velikostí slov v textu, přijde mi to místy jako nesmyslné vnucování něčeho;
- sjednotil bych barvu odkazů - mate mě to, na jedné stránce jsou dokonce i tmavomodré;
- přehled partnerů bych opticky od sebe oddělil a možná jinak zarovnal;
- horní navigaci bych přidal i podkategorie i u jednotlivých obchodů a dalších článků, je tam jen Outlet > článek/obchod;


- honem rychle bych se zamyslel nad zdrojovým kódem, protože je to místy opravdu neuvěřitelný paskvil;
Ivy
Profil
1. Na hlavní stránce outlet 23x. Trochu moc vysoká hustota.
2. Jaký význam má členění Outlet e-shop s nižší úrovní e-shop outlety? Má to nějaký logická význam nebo jde o to aby uživatel kliknul jednou zbytečně?
3. Po rozkliknutí Outlet shop odcházím zcela uoutletovaná pryč.
Petr ZZZ
Profil
Jestli to má být něco jiného než graficky nepříliš vydařený hybrid linkfarmy a sbírky reklam, oplácaný další snůškou reklam, tak jsem to asi přehlédl.

Mám pocit, že na komerčním webu jsou údaje o provozovateli ze zákona povinné; žádné jsem nenašel.
VERONIKA
Profil *
user243:
Děkuji moc za názor, pokusím se s tím něco udělat. Problém, je že tomu zas tak moc nerozumím a vše dělám jen pomocí stránek na webnode.
Tu klikací hlavičku studuju od rána, ale asi tam udělat nejde nebo jsem na to zatím nepřišla.
a ještě tápu v - honem rychle bych se zamyslel nad zdrojovým kódem, protože je to místy opravdu neuvěřitelný paskvil...
děkuji V.


Ivy:
Děkuji trochu to odoutletuju..


Petr ZZZ:
děkuji, nejedná se o komerční web

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0