Autor Zpráva
Krupajz
Profil
Dobrý den, napište mi prosím Váš názor na webdesign a celkově celou stránku www.inzerceapple.cz díky moc :) Krupajz
Autor webu vás žádá: nevkládejte prosím testovací inzeráty.
margin
Profil *
'Ze máš nadpisy takto: <div id='lnadpis'><font color='#789c32' size='5'>Produkty</font></div> namísto H1, H2..., tak takový fekální styl se občas vidí. Ale aby ti do textu inzerázů šly vkládat HTML tagy, to už je moc.
user243
Profil
- vzhled mi přijde jednoduchý a docela líbivý

- ale přijde mi až moc holý, postrádám nějakou "omáčku";
- nevím kdo, ani proč stránku založil;
- jestli to není jen pro kamarády, tak mi jen email jako kontakt nestačí;
- titulek webu se nemění;
- když rozkliknu nějakou nabídku/poptávku, tak na mě kouká název a popis, přidal bych menší obrázek;
- vpravo nahoře je tam jakási obálka, přidal bych tomu title, aby člověk věděl,co ho čeká;
- dále bych přidal popis, co vlastně má stát, je tam kolonka na mail a text, přijde mi to spíše jako sbírání adres a v odesílacím tlačítku prosím jen první písmeno velké;
- jak se tak dívám, tak to nemáte moc zabezpečené, někdo vám tam dal už i přesměrování;
Tomáš Urbánek
Profil
- chybí mi info o projektu případně nějaké podmínky inzerce nebo jak celá stránka funguje...
- dále bych určitě rád viděl na stránce nějaký kontakt, mail:Krupajz-Official@seznam.cz mi přijde dost málo a jestli máš možnost si vytvořit email info@inzerceapple.cz tak neváhej působí to lepší dojmem než email od seznamu.
- design dobrý líbí se mi, takovej jednoduchej, doplnil bych patičku, kde bych zopakoval menu nahoře + přidal nějaké stručné povídání o projektu
DJ Miky
Profil
1) Je položka Odstranit inzerát tak důležitá, aby byla v hlavním menu? Nestačila by jako odkaz z detailu inzerátu?
2) Nemůžu si pomoct, ale při pohledu na logo vidím slova "inzer" "eapple".
3) Nahrání velké fotky způsobí roztažení boxu s fotogalerií (objeví se scrollbar), hodila by se nějaká maximální šířka.
4) Miniatury by kvůli velikost měly být opravdu miniatury, ne plné velikosti zmenšené pomocí atributů width a height, navíc natvrdo na 100×100 pixelů bez zachování proporcí.
5) Hodně CSS je přímo v HTML kódu.
6) Hlavní stránku máš na duplicitních adresách (/, /domu).
7) Do poptávky by se hodila možnost zadat maximální cenu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0