Autor Zpráva
mordav
Profil
Ahoj,
prosil bych pár rad a hodně kritiky k novému grafickému návrhu pro mladý tým nadšenců:

ODKAZ

Děkuji za reakce

DM
jenikkozak
Profil
- U nejnovějších prací se mi vyloženě nelíbí ta jednotlivá písmena. Na to, že vlastně asi nemají žádný význam, jsou hodně výrazná.
- Jestli to mrňavé kolečko nahoře má být vaše logo, pak je hodně utlačené.
- Proč je hlavní menu menší než jeho zbytečný duplikát v patičce?
mordav
Profil
Ta písmena jsou počáteční písmena daných referencí, možná by nebylo od věci zvětšit průhlednost, aby nebyla tak výrazná. Logo je maličké kvůli toho, jelikož se jedná o mé logo a ne o logo pro tyto stránky, tudíž jsem ho nechtěl moc zvýrazňovat... : )

Díky za kritiku..
jenikkozak
Profil
mordav:
Ta písmena jsou počáteční písmena daných referencí
Ano, toho jsem si všiml. Ale to nemění nic na tom, že ta písmena nenesou žádný konkrétní význam, kvůli kterému by měla být zvýrazněna. Ty prvky tam jsou pro ilustrování konkrétních pracovních činností, ne pro zvýrazňování iniciál. Když si přečtete nejvýznamnější prvky stránky, vznikne DSATDM, jenomže to není vůbec nic. Pokud by to dohromady dávalo název studia, tak to beru; ale takhle mi to přijde jako špatně vybraná část ke zvýraznění. Ty malé šedé nápisy pod iniciálami by si zasloužily mnohem víc pozornosti.
mordav
Profil
Na tom něco bude, ještě si s tím pohraju : )
regy
Profil
Pěkné, v písmenech bych neviděl takový problém, není to nic neobvyklého (http://www.sherwood.cz/projekty/) Možná by mohli být průhlednější ty barvy, ale tam ve výsledku asi bude nějaký hover s tou průhlendostí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0