Autor Zpráva
Flay
Profil
Poprosím o kritiku mé šablony (jak designu, tak kódu – kód není moje práce, ale rád bych věděl, jestli je dostatečně kvalitní):

http://blueseal.ries.cz/

(šablona je pro Themeforest)
martin1312
Profil
Obrázok na pozadí je malý (na šírku) pri rozlíšení 1920x1080px.
Submenu nejako buguje, keď naň nájdem začne preblikovať a nedá sa naň klikúť, až po chvíli sa to unormálni, prehliadač Chrome.

K designovej stránke sa nebudem vyjadrovať, nato sú tu skúsenejší.
Flay
Profil
Díky, submenu je opravené, obrázek ještě zvětším.
jenikkozak
Profil
Flay:
1) Všichni uživatelé IE až do verze 9 (včetně) budou mít smůlu, protože místo popisků u formuláře se jim zobrazí prázdná políčka.
2) Když si zmenšuji okno prohlížeče, stránka na to reaguje. Ta horní animace má ale limit a pokud trochu za ním pokračuji ve zmenšování, je mimo zobrazenou část stránky, ale nenabídne mi posuvník.
3) Na velkém monitoru je všechno až moc obří. Když používám velké okno prohlížeče, tak proto, abych toho viděl víc, a ne abych měl větší písmena a větší mezery mezi bloky obsahu.
4) V IE 8 a starších se nezobrazuje obrázkové pozadí pod animací.
5) Zmenšování stránky, přejíždění myší po menu i najíždění myší na tlačítka je na můj vkus až příliš náročné na procesor.
DJ Miky
Profil
1) Když si stránku načtu v malém okně (šířka < 960 px) a následně zvětším (šířka > 960 px), tak se ta hlavní animace ve Firefoxu rozpadne.
2) Submenu problikává v situaci, kdy z něj vyjedu, začne se zavírat a ještě před skončením animace na něj opět najedu (ve Firefoxu).
3) Viděl jsi tu šablonu s vypnutými obrázky?
4) Animace na hlavní stránce by se mohla pozastavit, pokud najedu kurzorem někam do oblasti tlačítek. Takhle mi občas slide ujede před očima, než stihnu kliknout na některé z tlačítek.
5) Tlačítka ujíždějící nahoru mají tu nevýhodu, že když se náhodou trefím přesně na spodní okraj, tak mi ujedou od kurzoru a začnou poskakovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0