Autor Zpráva
Cody
Profil
Prosím o kritiku kódu, obsahu, struktury, designu atd atd. atd. Však víte, nešetřete mě!
BTW: Prozatím tam mám diskuzi v IFRAME (normálně rámce nepoužívám), časem přibude vlastní ...

http://anapurna.jestrabi.org
Hudy
Profil *
Cody

Dobrý. Jen Times New Roman mi moc nesedí..
Hampy
Profil
Taky se mi nelíbí to písmo. Ale jinak je to moc pěkný, líbí se mi ten nápad s menu, jak se "vysouvají" jednotlivé položky. Vypadá to zajímavě a asi to nedalo ani moc práce. Celkově pěkné
Fred
Profil
V K-meleonu 0.7 a ve Firebirdu 0.7 není vidět vůbec nic, asi nějaká záhada, novější gecka ok.
Cody
Profil
Hudy Times New Roma byl na žádost, dělal jsem to pro ten oddíl Jestřábů

Hampy Tu jsem použil z CSS knihovny Intervalu:-))

Fred Tak to nechápu Mozilla 0.9 je ještě OK?
Fred
Profil
Je tam bílá stránka, zkus přehodit pořadí tiskového stylu před ty ostatní. BTW koukám, že u těch normálních stylů nemáš media to by mohlo být ono.
Cody
Profil
Fred Aha OK mrknu na to ... díky
Cody
Profil
Fred Zatím je upravená jen první stránka přidal jsem tam media="screen" - zkus prosím K-Meleon a Firebird prosím.
Fred
Profil
Hm nic, to je divný, zkus ještě hodit ten tiskový styl před ty ostatní.
Lukáš M
Profil
Cody
také se mi to líbí, ale pozor na pozadí! jednak mi tam přijde divné a druhak na něm není čitelný text. to jsem jediný komu to tu vadí?
Cody
Profil
Lukáš M Jo bál jsem se kdo se ozve:-)) Na divnost nemám protiargument, ale ta nečitelnost je fakt, zkusím to ještě více zprůhlednit:-)
RPG
Profil
- V Mozzile při rozlišení 1024x768 by tam nemusel být ten horizontální posuvník.
- Na tom pozadí není text moc vidět.
Lukáš M
Profil
Cody
tak jste to schytal ode mě :) tu divnost jsem myslel tak:
- má to zvlášní pozici - pod textem jen někde nahoře
- je to ovál na jinak v jinak spíše obdélníkovém designu
- je tam jemný přechod a všechno ostatní je takové ostré a přímočaré
- a já (snad nejsem sám) stránky spíše prolétávám a čtu než prohlížím, takže až teď, když jsem to začal zkoumat, jsem zjistil, co na tom obrázku je. předtím mi to přišlo prostě jako tmavý flek, kvůli kterému si nemůžu číst :)

obrázek je to sice pěkný, ale asi bych ho dal pryč nebo použil jinde...
Cody
Profil
Fred Zkus to prosím te´d, už jsem to upravil.
RPG He to teda nevím jak ho dát pryč, protože div v kterým to je uzavřený má nastavenou šířku 765 px a v body je overflow auto, takže vážně netuším proč se tam vůbec objevuje???
Lukáš M No tak popořadě to pozadí je na všech stránkách kromě té diskuze zarovnané na center right. Ono to jinde vypadá dost blbě:-( Ovál to je protože je je oválná transparentnost. Ale to je dobrý nápad, zkusím to upravit.
Cody
Profil
Mám tam jeden problém, netušíte jak upravit ty záložky, aby se nezvětšovaly při zvětšení písma uživatelem? Zadal jsem tam všechno v absolutních jednotkách px a stejně to nepomohlo?
Lukáš M
Profil
Cody
px neumí zvětšit jen ie, ostatní prohlížeče na to (troufám si říct naštěstí) kašlou a zvětší cokoliv :)
Cody
Profil
Hm jasně, tak nic, no holt se musí smířit, s tím, že pokud někdo bude použít super velké písmo, takže překousne rozhozenou navigaci, obrázky se mi tam fakt nechce dávat:-(
Miškin
Profil
přetýká Ti div.odkaz "informace o stránkách" proto je dole posuvník...
Timy
Profil
- vyměnil bych hover, není dobré, když se normální písmo mění na tučné, protože to potom rozhodí odstavec
- jednou tam je anapurna, podruhé annapurna - trochu zmatené
- aktuální položka v menu by neměla být klikatelná, alespoň ten hover bych zrušil
- na logu je vlevo nějaká divná čára, patrně podtržení nějakého odkazu
Cody
Profil
Miškin OK mrknu na to

Timy nn x n to je vpořádku s 2 N je to hora a s jedním n je to hra.
Jinak připomínky beru....opravím
Unknown86
Profil
Já designu sice moc nerozumim, ale čeho sem si všim, to je ta nečitelnost textu na úvodní stránce uprostřed, ale to už tady někdo psal, a pak jenom taková drobnost: když dám odkaz mapa webu, tak se to potom zvětší a zalomí se to na dva řádky, takže slovo webu už neni vidět, jenom když na něj najedu kurzorem, tak se ukáže kus. Jinak moc hezký.
Cody
Profil
Unknown86 Jj, to pozadí nějak udělám a o té mapě webu vím, pracuju na tom, díky za reakci.
Cody
Profil
Tak hotovo, snad?.-)
Odkaz mapa webu opraven.
Pozadí a čitelnist textu - ten obrázen na pozadí jsem zmenšil a víc zprůhlednil a text jsem upravil tak, aby to bylo vždycky čitelný, snad je to lepší?
Aktuální položka už není klikatelná, ale funguje to zatím jen na hlavní stránce a taky se nehýbe (rozuměj odkaz).
Ta čára na logu by mělá být taky pryč.
Div.odkaz už nepřetéká.

Fred Jak to vypadá v tom K-Meleonu a Firebirdu, už je to OK?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0