Autor Zpráva
Tomáš Hubík
Profil
Dobrý den,

rád bych Vás požádal o zhodnocení nové tváře mého webu.
Jak si můžete všimnout, web je pojat odlišně než standardní weby a veškerý obsah, kromě blogu, je na jedná stránce.

www.tomashubik.cz

Děkuji.
Venca V
Profil
Špatně ti funguje ten carousel, někdy se po kliknutí nezmění obsah - předpokládám že se čeká na stažení obrázků, chtělo by je to tedy nějak natáhnout už předtím.

Vůbec se mi nelíbí ten stín v menu, jinak pěkné.
Prochy
Profil
Nevypadá to špatně, ale co mi tam trochu vadí je, že při rychlejším scrollu menu problikne a je to trochu nepříjemné.

Další věc je, proč máš menu řešené pouze javascriptem? Nebylo by to lepší řešit přes kotvy a na to napojit javascript?

Poslední věc, v obsahu Vítejte mluvíš v první osobě, že si sám, ale v dalším už mluvíš, jako že vás je víc, přijde mi to trochu divné.
DJ Miky
Profil
1) To skrolování na "podstránky" se vším okolo je docela náročné na procesor, moje 2GHz dvoujádro to moc nestíhá.
2) Trochu se mi nelíbí, že když jsem nahoře a kliknu na Kontakt, tak při přejíždění postupně v menu a v titulku probliknou všechny ostatní podstránky mezi.
3) Taky mě zarazilo používání "já" v úvodu, "my" dále a pak zase "já" u blogu.
4) Pokud se po kliknutí reference otevře okno, kde je jen jeden obrázek, tak trochu matou nicnedělající ikonky předchozí/další.
5) Pokus o zarovnání ceníku a kontaktů do "tabulky" pomocí teček může sedět na tvém počítači, ale jinde už nemusí a vypadá to pak divně.
6) Před otazníkem se nedělá mezera ("Co vše dostanu za své peníze ?").
7) "díky zkušenostem nasbíraných" "nadstandartní", "do Anglického jazyka", "vznikají internět" "asistence při koupě domény", "Grafický návrch", "SEO optimalizace", "jQuery animovné menu", "za pomocí knihovny jQuery"
8) V seznamech částo mícháš položky zakončené tečkou a položky nezakončené ničím.
9) S vypnutým JavaScriptem web moc nefunguje. A to zrovna při tomto množství skriptů a efektů vytěžujících procesor je tenhle web ideálním kandidátem pro prohlížení s vypnutým JS.
Batrachus
Profil
Efekty jsou dost náročné a matoucí; grafické rozložení stránky je lehce přeplácané; písmo je špatně čitelné; reference vypadají hezky a seriózně. Více použitelnosti, méně pozlátek.
schwainflax
Profil
Dost mi vadí použité písmo, které se hodí spíše na nadpisy, rozhodně ne na celý text.

Celkově na mě stránka působí dost kýčovitě (barvy, stíny, font, logo, ilustrace, jQuery efekty...). Musím však podotknout, že Tvé reference vypadají solidně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0