Autor Zpráva
Terrarists
Profil *
Zhodnoťte stránky http://terrarists.wz.cz pls.
xhelliosx
Profil
No nevím, je to takové nemastné, neslané!
- myslím si, že by neuškodilo zrušit ten tabulkový layout a přejít s přehledem k css layoutu
- vůbec si myslím, že čisté html moc dneska neletí a tak mé doporučení je trošku to ostylovat
- špatná navigace, nesnáším používání tlačítka "zpět" kvůli přechodu nadalší stránku
- nevím, proč je tam tolik anket, že by nebyl jiný obsah???
- v Mozille a Opeře to máte chlapci rozhozený, chtělo by to upravit i pro nás, pro menšinu
- Tahle stránka je co?,tak jestli tohleto přečtete, tak smekám, ale myslím, že já mám oči v pořádku (byl jsem u doktora:-)),
- nechápu smysl toho webu, ale to je jen můj názor, protože každný z nás hledá smysl věcí v něčem jiném
a nakonec verdikt - nelíbí se mi to!
Terrarists
Profil *
-css layout = pravda
-čisté html = souhlasim
-tlačítko zpět= odstraním
-tolik anket= neni jiný obsah (podle mě největší problém u webové stránky)
-v Mozille a Opeře= na to kašlu (možná až na konec)
-Tahle stránka je co,= v exploreru je to normální ne ??
-smysl webu= to neřeš

¨
Díky za názor
RPG
Profil
- Menu bych rozhodně vrazil jinam.
- Fotogalerie - Chyba 404: Soubor nenalezen
- Určitě bych změnil barvy.
- Jak psal xhelliosx, měl by jsi stránky přizpůsobit menšině, a přepsat to tak, aby se to v Mozzile, Firefoxu apod. zobrazovalo správně.
- Ohledně této stránky, v IE možná ano, ale v Mozzile rozhodně ne :-)
- Ankety by nemusely být tak široké.
- Nepoužívej tolik barev, bije to do očí (např. když přejdu z úvodní strany na "O autorech")
xhelliosx
Profil
Jen bych se chtěl zeptat na jednu maličkost. Proč děláš "web", který si 20% uživatelů nepřečte? Asi neznáš ve svém okolí žádného uživatele s jiným prohlížečem než je IE, ale věř mi, že třeba v mém okolí ( a to díky mě:-) je uživatelů využívajících chybujícího IE poskromnu. Nechtěl jsem se tě nějak dotknout, ale předpokládám, že když dáváš web ke kritice sem na fórum, máš zájem o to, aby si byl upozorněn na chyby a já povžuji nesprávné zobrazování stránek za chybu z nejzávažnějších. Předpokládám dále, že se budeš nebo budete věnovat tvorbě webů i nadále a s tvým heslem " na to kašlu" narazíš kamaráde! Věř mi,že já i ostatní máme se špatným zobrazováním své zkušenosti, ale není v naší moci se tomu nějak bránit a tak se bohužel budeš muset naučit z www.jakpsatweb.cz postupy, jak tomu zabránit. Další možností je stěžovat si u pana"Billa",ale to moc asi nepochodíš. Tak hlavu vzhůru, oprav to a za rok chci vidět kvalitní web ok??.-)
Terrarists
Profil *
Znám (uživatele a mozillou i já tohle teď píšu v mozille), ani si nemyslím že by "mozill" bylo tak málo. A na to ostatní ti odpovím - málo času (pro málo lidí)
- ale pokusím se (všechno jde když se chce)
Anonymní
Profil *
FUJ !
Huggi
Profil
mno malo casu to ne..tohle tabulkovy rozlozeni muselo zakonite trvat dyt nez to samy udelany prez jednoduchej css layout..kterej v takovym jednoduchym rozlozeni funguje vsude stejne dobre..a i lipo se stim potom dela..;)a predelany bys to mel za chvilku..
Terrarists
Profil *
Huggovi = nemužeš mi prosím tě napsat kde se o css layoutu dozvím víc ???
- vysvětlit pls. Dík
Huggi
Profil
par ukazek i moznost jejich pouziti mas tady..
http://css.interval.cz/layouty/
jinak plno toho najdes tady na foru..
JCh
Profil
jestli něco nesnáším, tak to jsou ty animované hodiny přilepené na myš - fuj, odstranit!
jinak celkově zmatené, v Opeře celé rozhozené, divná humpolácká grafika, text na podkladě často nečitelný... web nepoužitelný
igamenir
Profil
Barvy, layout, hodiny, ankety ... souhlasím, co bylo řečeno.
Navíc
- v opeře nemám češtinu. Vzhledem tomu, že tam charset je (o tom se ještě zmíním), tak to bude písmem - "Monotype Corsiva" je nějaká podivná - ň má, ale š ne.
- Bordel v odkazech: na stránce s odkazy nefunguje odkaz na autory; na úvodní stránce máš Skola a v odkazech Škola (u mě ©kola :)
- Kód je příšernej! Mezi doctype a html máš meta a font, který tam vůbec nepatří; thead končí až za tbody; tbody je navíc napsaný jako tboody; pak se najednou opakuje potřetí nastavení charset a končí font (který začíná před html); v další tabulce nemáš tr, ale rovnou td; ... jsem ve třetině stránky a už mě to nebaví.

Takže s tím něco udělej - nejlíp celý smazat a začít znovu, protože ten bordel opravovat by trvalo dýl.
Terrarists
Profil *
No ani nevim moc co dadat pouze souhlasím. Já sem to nepsal jenom sem to tak postahoval z různejch stránek a upravil.
Ještě to není hotový proto ty odkazy nikam.
Jestli ty háčky jsou tím písmem tak moc dík za radu.
Terrarists
Profil *
No ani nevim moc co dadat pouze souhlasím. Já sem to nepsal jenom sem to tak postahoval z různejch stránek a upravil.
Ještě to není hotový proto ty odkazy nikam.
Jestli ty háčky jsou tím písmem tak moc dík za radu.
Josef
Profil *
Je to hnus a k tomu nedodělaný (nebo podělaný?) - tak proč s tím tady otravuješ?
Terrarists
Profil *
Mě jde o hlavní stránku. Ostatní se potom dodělá. Tak proč sem lezeš když tě otravuju, pako.
Karl
Profil *
Mě se llíbý takový sladění barev. Prostě hezký !!! Obsah je už horší
Martin Kuželka
Profil
Terrarists (Karl): proč si hodnotíš vlastní stránky?
Timy
Profil
proč si hodnotíš vlastní stránky?
a o měsíc později?
Karl
Profil *
Jak ste na to přišli ???? *****
Timy
Profil
Karl
Jak ste na to přišli ?
Ve všech tvých příspěvcích je jeden a ten samý (prakticky nezaměnitelný) charakteristický rys ;-)
Terra Karl
Profil *
Ve všech tvých příspěvcích je jeden a ten samý (prakticky nezaměnitelný) charakteristický rys ;-)
Jaký ??????
Martin Kuželka
Profil
Terra Karl: jako moderátor vidím tvoji IP adresu.
Timy
Profil
přesně ten;-)
Terrarists
Profil *
Aha, to je možná pravda, ale já mám net přes wi-fi kterou máme minimálně 4 lidi co znám a ty maj stejnou IP adresu.


Takže není vyloučen omyl, ale jelikož sem se udal tak to neni omyl psal sem to já, protože sem stránkám udělal jinej vzhled a nechtěl sem psat znova otázku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0