Autor Zpráva
IdemeNaHavaj
ahoj nudil som sa a vytvoril som system pre eshop myslite ze by sa dal predat za nejake drobne ked sa tam popridavaju este dalsie funkcie?
shop.godlike.sk
shop.godlike.sk/admin

Moderátor jenikkozak: V titulku „Názor na eshop“ chyběl název či adresa webu.
Batrachus
Při kliknutí na obrázek pod logem bych čekal návrat na úvodní stránku. Administrace je hrozná, nedají se mazat ani upravovat produkty, o správě kategorií nemluvě. A taky se tam dostane kdekdo, doporučuji nějaké přihlašování.
IdemeNaHavaj
Diky chcel by som poradit ako najlepsie urobit aby sa cesta k obrazku vyberala z pocitacu, premenovala a presunula do niektorej zlozky, napr. /uploads/ viete?
shaggy
IdemeNaHavaj:
Vieme. Ale ty očividne nie a preto mi je divné, že s tak malými znalosťami chceš svoj nedokončený produkt predávať.
+ bolo by dobré, ak by si otázky týkajúce sa konkrétneho problému/témy zaradil do príslušnej sekcie.
IdemeNaHavaj
Už som to poopravoval, takže je to s admin heslom (agbdlcid je to heslo), myslíte že je to lepšie?
shaggy
IdemeNaHavaj:
myslíte že je to lepšie?
Nie, takto sa eshop skutočne nerobí. Zadávať heslo, vždy keď pridávam nový tovar? Prečo by za toto mal niekto platiť, keď je to 1000x horšie, než tie menej podarené free eshopy?
Tvoj "eshop" (to musím dať do úvodzoviek, nedá sa to celkom nazvať eshopom) nevie nič. Kategórie sú dané napevno, máš tam žalostne málo možností.
DPH je napevno (nikdy neviem, či zadávam cenu s alebo bez dph), ak sa produkt nepridá, nedozviem sa o tom, že nastala chyba.

Toto skutočne nie je eshop, to je taký lepší formulár na pridávanie obsahu do db. Ešte by ma zaujímalo, ako vyzerá celý proces objednávky, ale pri pohľade na toto dielo to asi ani nechcem vedieť.
Lamicz
IdemeNaHavaj:
Co to je? eshop? Vzdyt je to jeden formular... Eshop znamena hlavne konfigurovatelna stromova struktura, automatizace objednavek, fakturace + importy/exporty (Zbozi.cz...), podpora SEO, napojeni na ucetni system (Pohoda...). Navic trh je dnes presycen a konkurovat free eshopum uz neni tak lehke jak byvalo (stale jim pribyvaji funkce).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: