Autor Zpráva
Venca V
Profil
Ahoj,
dlouho jsem sem nic nedal, tak prosím o názory, předem díky: http://www.prodive.cz/

Btw, grafika jsem sehnal tady na diskusi, za což jí patří dík :-)

V.
DJ Miky
Profil
1) Když si v sekci Kurzy rozkliknu některý z nich, už v hlavním menu nezůstane označená aktivní položka.
2) Tabulka půjčovného mi připadá nepřehledná, např. hlavička
"členové klubu 15%"
"sleva"
na první pohled evokuje, že členové klubu s názvem "15%" dostanou slevu ve výši XY Kč.
Mohlo by tam být uvedené, že ceny jsou v Kč a včetně/bez DPH.
3) Oranžové písmo na modrém pozadí se nedá moc dobře číst ("…a mnoho jiného" v podnadpise).
4) Nepodtrhávej nic, co není odkazem (sekce Cestování).
5) Jak se z hlavní stránky dostanu na kontakt? Vypadá, že je jen v patičce na podstránkách.
6) V patičce na podstránkách mají tmavě modré nadpisy a modré odkazy moc malý kontrast.
7) V patičce na podstránkách není moc zřejmé, že na nadpisy "Firemní akce", "Cestování" apod. se dá kliknout. A je matoucí, když mícháš odkazy a neodkazy, které vypadají úplně stejně (na "Naše profily na sociálních sítích" kliknout nejde).
8) V novinkách je formát data "3. 01. 2013".
9) Když je novinka ve výpisu zkrácená, mohly by ty tři tečky fungovat jako odkaz na celý text, případně by tam mohl být odkaz typu "celý text".
Venca V
Profil
DJ Miky:
Nepodtrhávej nic, co není odkazem (sekce Cestování).

2) Tabulka půjčovného mi připadá nepřehledná, např. hlavička

No jo, co si tam ve wysiwygu klient naťuká, to tam má:-)

1) Když si v sekci Kurzy rozkliknu některý z nich, už v hlavním menu nezůstane označená aktivní položka.

Mám takové chování raději, označit jen konkrétní stránku, ne podstránky.

Každopádně díky za reakci, možná tam ještě něco opravím, pokud bude volná chvíle.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0