Autor Zpráva
skypi39
Profil
Dobrý den, jako Maturitní práci jsem si zvolil Grafické studio
Zde jsou požadavky:

• Vytvořit funkční web – grafické studio, jehož smyslem je prezentovat grafiku nejrůznějšího druhu (rozdělenou podle kategorií) a původní výukové materiály pro tvorbu grafiky, vytvořené speciálně pro tento účel.
• Webové stránky budou využívat reálnou doménu a mysql databázi.
• Použité nástroje (technologie) : PSPAD, SQL Programy (NAVICAT); HTML, PHP, MySQL, CSS
• Titulní strana obsahuje navigaci a obsah tvořený novinky z oblasti nově přidané grafiky a novinky z oblasti tutoriálů formou článků. Samozřejmostí je vyhledávací funkce a formulář pro registraci a přihlášení uživatele. Jedině registrovaní uživatelé totiž mohou využívat služeb tohoto studia a provádět upload / download grafických prací, dále komentování a hodnocení grafiky a tutoriálů.
• Grafika se člení do kategorií galérii :
- Fotografie,
- Kreslené,
- Wallpapery,
- Space art,
- Signatury,
- Webdesign
• Kategorie článků/tutoriálů :
- Inspirace,
- Tutorialy,
- Novinky v Photoshopu
• Oblast, kterou tutoriály pokrývají : barevné modely, rastrová / vektorová grafika, tvorba jednoduchá grafika pro web, efekty a filtry, základní úpravy fotografií,…
• V každé kategorii bude umístěno alespoň deset exponátů s ošetřenými autorskými právy, většinou půjde o původní tvorbu pro tento web. V kategorii tutoriálů půjde o deset článků, s původním obsahem.

Sám osobně si myslím, že mam vše až na "exponáty" a Tutorialy
Chci se zeptat:
Co si o těchto stránkách myslíte ?
Čeho by jste si všímali jako komise u Maturity ?
Co vás zaujalo ?
Co je potřeba zlepšit ?
a tak nějak "vlastní názor".

grafickestudio.php5.cz
jenikkozak
Profil
Také jeden odkaz přidám: Maturitní práce grafickestudio.php5.cz
Prochy
Profil
Jen co sem tam hned přišel, tak mě dost vadí, že to máš tak půl na půl, co se týče angličtiny a češtiny např. Domů Novinky Tutorials Kontakt, Líbí, Nelíbí Details. Rozhodl bych se pouze pro jednu jazykovou variantu a ne takovýto mišmaš. :-)
Jan Tvrdík
Profil
skypi39:
Máš tam XSS zranitelnosti na každém kroku. Nastuduj si něco o escapování. Upload obrázku se mi nezdařil.
dragon124
Profil
I ja po tom co jsem si precet jeden navod na internetu, tak jsem dokazal zjistit, ze tam mas XSS (hlavne v nahravani obrazku!)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0