Autor Zpráva
jindrakuba
Profil
Dobrý den,
mám dotaz na design ikonek a loga jednoho webu www.MojeTrapeni.cz ....
Ikonky navrhovala kamarádka, chci se Vás zeptat, jestli by Vás to odradilo a nebo je to přijatelné..
Mám zvolit radši seriózní ikonky? Nechci se zaměřit jen na puberťáky.

Děkuji mnohokrát.

Moderátor Petr ZZZ: V titulku „Ikonky a logo nového webu“ chyběl název či adresa webu.
wtf
Profil *
Vypadá to dobřě ;). Myslím si že na zaměření webu vcelku sedí.
jindrakuba
Profil
Děkuji. Co ostatní?
Myslíte si, že to může člověka odradit?
Rellik
Profil
1/ vypni si debugbar od nette - zobrazuješ tam celkem citlivé údaje.
2/ při prvním pohledu jsem myslel, že jde o nějakou zubní ordinaci - ikonky vypadají jako zubní stoličky :)

Jinak to je slušné... :)
peteo
Profil
++
pekný nápad
Ivy
Profil
Neodradilo by mě to, ikonky jsou neotřelé.
Jenže... proč by tam měli chodit ne-puberťáci? Když chci vědět něco o daních brnknu daňové poradkyni a když fakt nemůžu spát jdu za svou doktorkou. Dáš mi nějaký důvod proč bych měla věnovat pozornost této stránce?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na jindrukubu:
Nad písmem v logu bych se možná zamyslel, ale ikonky jsou naprosto úžasné, ke grafičce ti lze jen gratulovat.

Dej blokovým prvkům nějaký padding, v menším okně jsou některé části (logo, nadpisy) nalepené na okraj.

Obsahu tam zatím moc nemáš. Čeká tě hodně práce, jestli se to má rozjet, nicméně doména i grafika mají potenciál, držím ti palce.
jindrakuba
Profil
Děkuji za názory, ještě někdo se vyjádří?
K námitce na písmo loga... Jaké písmo byste zvolili vy ?
Petr ZZZ
Profil
Nějaké čitelnější a méně kostrbaté.
jenikkozak
Profil
Nechci působit jako nejzlejší diskutující, ale ty obrázky se mi nelíbí. Tím, že je obrázek v logu tenkými čarami, působí, jako kdyby ho někdo načrtl v Malování pomocí myši a měl za pět minut hotovo. (Hodně mi to připomíná mé obrázky, ovšem já je mám jen provizorní a za pět minut jsem zvládnul všechny tři i s uložením na web.) Ten panďuláček v logu je tlustší než u ostatních obrázků, ale čáry na něm jsou slabší. Proto vypadá okousaně.
Jednotlivé ikonky k sobě moc nepasují. Lepší by podle mě bylo, kdyby na všech byla stejná postavička různě upravovaná. Ale tyhle mají společné jen to, že mají dvě rohy, žádnou až jednu ruku a hranaté oči. Přijde mi to, že si to dílo jen hraje na něco, čím není.
Ty obrázky ve mně nevyvolávají žádné emoce, nemám důvod se na ně blíž zaměřit, protože nic víc neříkají. A první dvě mi přijdou mi až moc konkrétní. Ale možná jsem jen nepochopil zaměření webu.
jindrakuba
Profil
Moc děkuji i za tento názor, samozřejmě to chápu a ukládám si Váš názor do souboru, kde poté vše naráz vyhodnotím :)
K logu: ano, plně souhlasím, postavička v logu bude předělána do stejného stylu jako zbytek ikonek.

Někdo další? Budu rád za každý názor. Prosím napište sem klidně jenom :

Jsem muž / jsem žena
Líbí se mi / nelíbí se mi
Důvod, nápad na změnu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0