Autor Zpráva
FormanZ
Profil
Dobrý den,

prosím o kritiku webu macros.cz a hlavně seznamu funkcí ve srovnání variant: www.macros.cz/Srovnani_funkci_WMS_Macros-44

Děkuji za pomoc.
Batrachus
Profil
Když pomineme nevhodný název tohoto tématu, nechápu funkci modrých plusů v seznamu.
Ivy
Profil
Batrachus:
nechápu funkci modrých plusů
Je to tam vysvětlené, ale až úplně dole. Asi by stálo za úvahu dát to někam nahoru.
jenikkozak
Profil
Batrachus:
nechápu funkci modrých plusů v seznamu
Když něco na webu moc nechápu, zkusím na to najet myší. A někdy se mi rozsvítí. Title. Stejně jako v tomto případě.
DJ Miky
Profil
1) V seznamu funkcí bych na začátku uvítal proklikávací přehled kategorií - kotvy (Základní informace, Zákaznická část / Obecné apod.).
2) Některé funkce jsou definovány hodně obecně a člověk kolikrát neví, co přesně si pod tím má představit (např. "Dokumenty" v Administrační části / Zákaznících). Možná by stálo za to u některých funkcí doplnit bublinu s vysvětlením po najetí / kliknutí.
3) Titulek stránky je bez diakritiky ("skladovy system a e-shop").
4) V delších souvislých textech je moc malá výška řádků, hůře se to čte.
5) V textech je dost chyb - překlepy, chybějící čárky, tečky a mezery. Navíc mi některé texty přijdou dost krkolomné, např. na hlavní stránce tyto tři věty:

Pro získání informací stačí pouze připojení k internetu. Tento přístup je zajištěn i ze všech interních zařízeních ve společnosti a proto pro provoz celého systému potřebujete pouze připojení k internetu, není nutné mít ve firmě žádný server nebo platit licence za podpůrné aplikace. Vše co potřebujete je internetový prohlížeč a připojení k internetu.

Snad není nutné opakovat třikrát za sebou, že potřebuji pouze připojení k internetu.

6) V menu není označena aktivní položka.
7) Jakou souvislost mají přehled modulů a přehled funkcí? Někdy není jasné, které moduly souvisí s kterými funkcemi v ceníku.
FormanZ
Profil
Děkuji za pomoc.

1) Vloženy
2) Tady se do budnouna bude provazovat na uplně jinou stránku
3) Opraveno
4) -
5) Právě se řeší
6) -
7) Provázání modulu a ceníku mě ještě čeká

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0