Autor Zpráva
Flay
Profil
Ahoj,
pro trénink kódování jsem si vytvořil jednoduchou šablonu. Neručím za kvalitu kódu, tak ji dávám k dispozici zdarma, ale budu rád za komentáře jak k designu, tak hlavně k HTML/CSS.
nemeja
Profil
Šablona se mi líbí, pěkný jednoduchý design. Co se týče kódu, tak se mi opět líbí, je přehledný a úhledně psaný. Navrhoval bych třeba přidat ochranu, při odesílání kontaktního formuláře, proti prázdnému a špatnému tvaru emailu, vyplněného vzkazu a jménu. Nebo tam přidat do náhledu v galerii i lightbox. Bude ta šablona pro WordPress dostupná i v normálním HTML kodu? Pěkná práce
DJ Miky
Profil
Tloušťku textů bych nedával 200 (ani 300, tu stejně nemáš vloženou a vykreslí se jako 200), ve Firefoxu se mi to vykresluje dost nečitelně. Jak s načteným Source Sans Pro, tak i bez něj při použití systémového písma:
http://i.imgur.com/wPDv86u.png
http://i.imgur.com/fs1spGo.png
http://i.imgur.com/suvQz3K.png
Flay
Profil
nemeja: díky :), šablona bude ve WP verzi mnohem funkčnější a obsáhlejší, v HTML už budu řešit jen chyby, než že bych něco přidával.

DJ Miky: Hmm, tak to není pěkné. Poradil by někdo, jak to nejlépe vyřešit, aby zase na jiných prohlížečích nebyl text moc tlustý?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0