Autor Zpráva
PaulPeter
Profil
Ahoj, rád bych Vás poprosil o názor na stránku. Jedná se sice o upravenou šablonu ve Wordpressu, ale jde mi spíše o uživatelskou přístupnost a přehlednost. Je stránka uživatelsky přívětivá? Lze na ní hned pochopit o co jde? Přijde Vám to chytlavé?Co byste upravili? Prosím o názory tipu co udělat lépe a jak, kritika sama o sobě mi moc nepomůže. Dík za váš názor, Pavel

www.paulpeters.cz/
Kcko
Profil
PaulPeter:
Chytlavé to není, chvíli jsem si tam četl, ale nezaujalo mně to, ty testimonialy mě dokonce přesvědčují o opaku. Přijde mi, že je to nějak napsáno, nějak vytvořeno a ted šup na klienta ... (bez urážky).

- uvodní slider, fotky pravděpodobně někde stažené nebo v tom balíku této šablony, dopsaný text se tam vůbec nehodí (fontem, umístěním ...)

- Ceník by měl být tabulkový, nebudu číst odstavce a hledat v tom nějakou konkrétní cenu pro mě zajímavou

- Kontakt - odfláknutá stránka (bez formátování)

- I další podstránky jsou nuda, vysypaný text, bez ladu a skladu ...

Slabší průměr.
Ivy
Profil
1. "MBTI si můžete vyplňit"
2. Text "Share Our Posts" jen o malinko menším písmem než nadpis na mě nepůsobí příliš seriózně.
3. Hlavička mi připadá příliš velká, pokud chci informace musím sjet dolů.
4. Některé texty mi připadají převelice šroubované, například "Model pozdějšího placení s garancí". Jsem přesvědčená, že zrovna tato nabídka by mohla být zajímavá pro větší počet lidí kdyby byla napsána poněkud lidštěji.
5. Proč jsou textíky na obrázcích pod hlavičkou useknuté? Nevypadá to příliš profi.
6. Zajímalo by mě (i když je to možná malinko nesouvisející) komu je určena petice, tedy na kom požadujete a proti komu nebo čemu protestujete. Velmi nadšeně sdílím názor, že každý člověk by měl dělat práci která ho baví. Z rozhovorů s mnoha lidmi na druhé straně vím, že to je věc osobního přesvědčení. Pokud někdo dělá práci která ho nebaví, tak to buď z vlastní vůle změní anebo jsou to jen jeho vlastní představy a předsudky které mu ve změně brání. Takže z mého pohledu není proti čemu protestovat a není co požadovat. Pokud byla petice míněna jako apel na ty lidi, kteří si myslí že "musí" dělat práci která je neuspokojuje "protože to jinak nejde" pak pokládám tento způsob za silně nevhodný - určitě jako koučové dokážete najít lepší.
DJ Miky
Profil
1) Odkazy nejsou moc výrazně odlišeny od okolního textu.
2) Nepodtrhávej nic, co není odkazem.
3) Myslíš, že někoho bude zajímat "Kariérní poraden", "Slo si svou zna" nebo "Inovativní přís aneb proč si vybrat"?
4) Většina textů postrádá nějaké odsazení od okrajů nebo jiných elementů, takže je to na sobě nalepené a vypadá to odfláknutě.
5) V souvětích chybí dost čárek.
6) Sekce Kontakt: Tabulka se nedělá dvaceti mezerami.
7) Je tam dost nepřeložených výrazů: search, Read More | No comments, Share Our Posts, Posts under Naše služby Category, Search Results for atd.
PaulPeter
Profil
Ufff....tak dík...

1)je něco, co Vás zaujalo a nění vyloženě špatně?
2)podle Vás, je možné zapracovat vaše připomínky do nynější šablony, nebo by bylo jednodušší použít úplně jinou šablonu?
3)čistě orientačně, kolik stojí tvorba stránky od profíka?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0