Autor Zpráva
Jammes
Profil *
Webove.nazory.cz
Skrytyzujte tyhle stráneky at to stojí za to!
Timy
Profil
http://weblog.plavacek.net/2005-11.html#1131533289
fimmos
Profil
Statystiky? Já jsem pro statistiky... Podívej se na to ve Firefoxu, ani nevidím konec stránky....
Rachot
Profil *
Promiň, nechci Tě nějak urazit, ale já se smál od začátku prohlíižení až do konce, lepší než srandičky.cz
Nechce se mi nějak věřit, že jde o firmu s 19ti zaměstnancema, který se zabývají tvorbou webových stránek... No hlavní problém je asi gramatika, potom menu... používáte docela srandovní výrazy, na solidní firmu to teda nevypadá. Docela srandovní je i obědnávkový formulář. Proč chcete vědět pohlaví a věk zákazníka? Taky sem pročítal diskuzi, vy děláte 5 webových stránek denně jo? Tak to je paráda, už se těšim až na nějaký narazim...

Sorry neni to nic proti "Vaší firmě" ale když sem viděl Ty stránky tak sem musel zareagovat... Na druhou stranu rady a výuka www jsou docela dobré rubriky
EXXE.cz
Profil *
Nejsem v zadnem pripade sovinista, ale zamestnejte proboha alespon jednoho Cecha s uspesne vychozenou osmou tridou zakladni skoly! Tohle uz skutecne neni vtipne ani roztomile, to je urazka ceskeho jazyka!!! Jste na portalu o grafice a uvedomte si laskave, ze typografie a gramatika jsou NEDILNOU soucasti vseho s grafikou spojeneho!!!!!
Martin J
Profil *
No myslim, ze uz tady bylo vse dulezite receno. Cestina a typografije je asi nejvetsi slabinou tohoto webu.

Co se tyka kodu, tak k tomu moc napsat nemohu, neb teto problematice zas as tak nerozumim. Je ale skoda ze alespon jeden z tech vasich sesti programatoru neoptimalizoval stranky pro MSIE (kodovani, rozpadle ramecky, scrolovani do nekonecna v praznem prostoru…). Rekl bych, ze MSIE je celkem rozsireny prohlizec.

Osobne se mi z celeho webu libi jen obrazek nad, respektive pod menu. Take barevne schema neni spatne. Myslim ze patkove pismo (Times New Roman) se k „technologickym“ strankam moc nehodi.

Takze hlavu vzhuru, hlavne opravit chyby, drobatko to ucesat a bude to prima.

Hodne zdaru ve vasi praci.

Martin J.


PS: Pokud jste „profesionalni“ firma, tak je fakt hruza, ze si dovolite neco takového vystavit na internetu. Jses-li zacinajici grafik/programator, tak ty chyby v typografii a kodu se daji tolerovat (ne vsechny), ale ta cestina je neomluvitelna
Plavacek
Profil *
Tipnul bych to na nějakou webdesignerskou recesi, ale je to roztomilý zážitek
Anonymní
Profil *
kdyz ste takova velka firma tak proc nemate placeny hosting?
Jammes a Bohumil
Profil *
Díky za velmi upřímné připomínky a dotazi! Gramatiku opravíme, vyrazi atd..
A stránky vyrábí a vyráběl jeden člověk -webmaster tak se nedivte. Programátoři webu na tým nepracovali proč? od teho je placenej webmaster zdřejmě mu pomůžeme a uvidíte že se velmi toho změní. Některé texty př rady jste někde už jste také mohli vidět. Musíme doplnit ještě autory ...
Vedoucí firmy Kousalík Bohumil a Webmaster: Jammes Worls


Smíše jsem chtěl slišet něco o grafice přehlednosti - výzva pro další dík

Podpis odporoval pravidlům diskuse a byl odstraněn moderátorem
Acci
Profil
Jammes
EXXE.cz
Martin J
Jammes a Bohumil
plavacek
Kritizovat si vlastní web? Zajímavé
(BTW: Moderátoři o vás ví vše)
Timy
Profil
Plavacek
nevydávej se za někoho, kdo nejsi
Martin J
Profil *
Pripominky a postrehy byly z me strany velmi uprimne a verim, ze i ze strany ostatnich.

Po precteni vaseho posledniho prispevku (z 9. 11. 2005, 15.32) asi chapu proc je problem s tou cestinou.
Jen v tomto kratkem prispevku je nekolik hrubych chyb. Predpokladam podle Vaseho jmena, a podle toho co a jak jste to napsal, ze Vasim matarskym jazykem neni cestina – a to mnohe vysvetluje. Vubec Vam nechci vytykat chyby/hrubky tady ve foru, a zvlaste poku jste cizinec, to bych si nedovolil a hlavne by Vam to nebylo asi dvakrat prijemne, ale to asi nikomu. Priznavam, ze kdyz pisu do zahranicniho fora, taky jich par udelam.

Ale zpet k webu. Nez pustite web prezentaci do ostreho provozu, myslim, ze by pred timto mela projit jazykovou korekturou. Nevim jestli je webmaster take autorem textu. Pokud ne, asi by nevadilo, kdyby si precetl s cim pracuje – tolik textu tam zase neni, ale prijde mi malinko nefer hazet to jen na webmastra, tu zotpovednost maji i jini.

Navrhuji pridat kategorii reference: bylo by jiste velmi zajimave videt, co dovedete, kdyz si nedovedete zkontrolovat ani vlasni „ostrou“ webovou prezentaci

A ted jeste nekolik pripominek a postrehu k tomu designu:

– o barevnem schematu, hlavni gafice (obrazku) a pismu jsem jiz psal
– odstranenit pocitadlo pristupu z obliceje z te grafiky
– odstranit cislici v pravem dolnim rohu grafiky (3229410)
– menu a predely mezi kategoriemi jsou prilis humpolacke – chtelo by je to „zjemnit“
– doplnit logo nebo nazev spolecnosti (profesionalni tvorba www je spis takovy claim)
– ten ramecek, chtelo by ho to nejak zmenit


Hodne trpelivosti.

Martin J.
Martin J
Profil *
Jeste neco: Cenik – ty ceny jsou v eurech, dolarech a nebo v korunach?
Timy
Profil
Acci
taky jsem si říkal, že reagují nějak rychle:-) zamknul bych to tady
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0