Autor Zpráva
Horor
Profil *
Ahoj,
jaký máte prosím názor na stránku

http://horory.div.cz

Ještě to piluji je to nové, tak kterým směrem se ubírat a tak. :)

Díky
Batrachus
Profil
Nemůžu si pomoct, ale nelíbí se mi ten Times New Roman. Spíš bych dal Georgii na nadpisy a položky v menu a Arial na to ostatní. Dále bych zrušil bordery, působí na mě rušivě, obzvlášť v hororovém stylování.
A v seznamu filmů mi přijdou ty informace dost nepřehledné.
Ivy
Profil
Na první pohled není jasné jestli jsou to knížky nebo filmy (anebo ještě něco jiného). Stránky kde musím hledat o čem to vlastně je nemám jako návštěvník ráda. Doporučila bych nějaký krátký úvod nebo něco tak.
user243
Profil
jak píše Batrachus, na web se hodí spíš bezpatkové písmo, protože se na monitoru lépe čte, když je písmo dostatečně velké, tak jde i hezky použít patkové, ale šetřil bych s ním;

- popis/účel webu nikde;
- menu je při hover efektu skoro nečitelné;
- základní šířka webu by mohla být větší;
- modrá barva pro odkazy se mi tam moc nehodí;
- sociální sítě (ksichtbook) bych dal jen na samotnou pro daný film;
- na samotné stránce, pro daný film bych udělal něco s nadpisem (jménem filmu), líbil by se mi tam podrobnější popis filmu, i kdyby to bylo kopírované (vždy tam můžeš napsat zdroj);
- a pouze ty soc. komentáře... honem se něčeho chytni, aby jsi nespadl ze židle, protože ještě dnes existují lidé, kteří nejsou připojeni;
- celkově působí web temně a stroze bez nějaké omáčky, která by tomu dala jiskru; přijde mi, že místy i nedodělaně;
wtf
Profil *
Víc textu! Vždyť tam nic neni ?!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0