Autor Zpráva
MrGandy
Profil
greatzone.cz

Představuji vám nový multiherní portál nabízející herní servery do mnoha, v současnosti hraných her a zároveň nabízející kvalitní obsah a přístup. Přijďte si s námi zahrát a užijete si spoustu zábavy. Dozvíte se rovněž zajímavé novinky z herního světa.

Ohodnoťte zpracování webu a berte přitom ohled na zaměření. Jakýmkoliv radám ze strany zkušenějších se nebráním. Portál teprve začíná... Před pár lety už jsem něco podobného vedl, pak jsem toho nechal z časových důvodů a teď jsem si řekl, že bych to mohl opět zkusit.
user243
Profil
- tmavý text na tmavém pozadí je dobrý tak na zkažení očí;
- celý web je na mě hodně tmavý, ale to je otázka vkusu; možná bych přemýšlel o nějakém přepínači vzhledů;
- nelíbí se mi jazyk horního menu - míchání češtiny a angličtiny;
- pravé menu bych umístil výš, takhle (alespoň já) musím pokaždé rolovat, když chci na něco kliknout a na víc bych pravé menu a horní menu prohodil, protože mi přijde, že v tom pravém jsou jsou položky důležitější/zajímavější;
- mít počítadlo od top list a ještě nějaké vlastní, kde je počet hostu, registrovaných a celkem registrovaných, mi přijde divné (pokud se to netýká samotných her, tam bych to pak ještě rozčlenil na jednotlivé hry);
Kaminko
Profil
Tak, to sivé písmo je fakt strašné v kombinácií s farbou stránky. Potom mám už iba jednu poznámku. Tie horné inputy vyzerajú dobre, no text nieje v nich, prechádza cez nich. K tomu Outline-u sa nevyjadrujem. A ešte to TopList poćítadlo, kazí to dojem z celej stránky.
Edit: Pri oddiaľovaní stránky, som zistil že tam nieje nastavené no Repeat a pozadie nieje vycentrované na stred :D
Amunak
Profil
Divím se že tohle ještě nikdo nezmínil - krom toho že menu je dost nevýrazné a hover je takový podivný, je jeho aktivní oblast strašně malá. Proč to není přes celé to "tlačítko"?
MrGandy
Profil
Tak jsme po menší poradě úplně změnili design. Jak se líbí tento?
Amunak
Profil
Vypadá to lépe. Logo ale zabírá podle mě zbytečně moc velkou plochu. A popisovaný problém s menu je tam pořád - proč není klikací oblast větší? Taky moc nerozumím tomu velkému obrázku vlevo pod logem. Má tam nějaký význam? A než jsem pochopil kam vedou ty tři obrázky vpravo, taky mi to chvilku trvalo. Myslím, že by to celé mělo být ještě trochu intuitivnější.
MrGandy
Profil
Děkuji...
já si myslím, že ta aktivní oblast v menu je celkem dost velká. Alespoň mně to nedělá problém. Je to hlavně ta "horní část". Hned vlevo pod menum je slider, který se musí zaplnit trochu smysluplnějším obsahem... to je pravda. A jinak ty tři obrázky na pravo zatím značí jen to, že tam ty hry jsou nebo budou, ale už se ladí to, že po kliknutí na dannou hru se zobrazí informace o hře + servery...
TomasJ
Profil
* Aktivní oblast "tlačítek" hlavního menu je tak nějak vyčuhující z menu. Pohraj si s marginem a paddingem (pokud to tam používáš).
* Není moc rozpoznatelné, co je odkaz a co jen nadpis, ztučnění atp... U těch uživ. jmen v shoutboxu (který má skoro nečitelný nadpis - včetně všech nadpisů těch "sidebarů") jsem čekal, že uživatelské jméno odkazuje (podle barvy). Ale zjistil jsem že neodkazuje.
* V zápatí je absolutně nečitelný ten červený text na červeném pozadí. Chce to větší kontrastní poměr (a nechápu proč je celé zápatí včetně textu jako obrázek).
* S výše zmíněným problémem obrovské hlavičky stránky a nepochopitelně velkým obrázkem (slideshow) pod ní, mohu jen souhlasit.

Mimochodem, podle mě by se víc to postranní menu hodilo na levou stranu. Na pravé nebývá tak obvyklé. Ale to je věc názoru...
V sekci GTA (samp) ti chybí u nadpisu stránky jedno písmeno (je tam GTA:SAM)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0