Autor Zpráva
semi
Profil
Dobrý den představuji vám web http://fiveradio.cz/ a chci slyšet váš názor na to co je špatně atd...
Peta8
Profil
Dobrý den,

o čem ten web je, k čemu je, komu pomůže?
semi
Profil
aby si každý mohl vyskoušet vysílat své rádio tak nabízím shoutcast porty zdarma
TomasJ
Profil
Vypadá dobře, jen:
Text v obrázku "Volný port" by mohl být vyhlazený a ne tak hranatý - a hlavně klidně mohl být text a ne celé jako obrázek.
Reklama na boku je tam k ničemu, vidím jen půlku z ní.

"Provozovatel tohoto serveru nenese žádnou odpovědnost za vysílaný obsah !!! " - toto ti neprojde a navíc tam máš chyby (před vykřicníkem, ani jiným interpunkčním znaménkem se mezera nedělá).

Zkoušel jsem se připojit (přes VirtualDJ) a vysílat, ale program mi psal, že se nedokáže připojit.
IP, port i heslo jsem dal správné.

Favicon neladí s barevnou kombinací webu.

Jinak moc není co hodnotit, když je to šablona.
semi
Profil
Já vysílám bez problémů může to bít tím že je to shoutcast verze 1 jinak s ostatním něco udělám
Kaminko
Profil
Vytknúť môžem iba to nevyhladené písmo.
scheras
Profil *
Špatně je třeba povolený directory listing.
TomasJ
Profil
Tak jsem pokoumal a problém byl z mé strany. Takže na shoutcastu problém není.
semi
Profil
potřebuji vědět jestli nejsou chyby v html nebo tak prostě nejmenší chybičky
TomasJ
Profil
Objevil jsem záhadný element <spam> ve zdrojovém kódu na řádku 32 :)
Máš prázdné alternativní texty u obrázků. Dej do nich jejich stručný a výstižný popis ;)
Jinak koukám že máš celkem zajímavé vlastnosti tagů script. Jeden má "text/javascript" a druhý jen "Javascript" - což sice chyba není, jen to působí zvláštně.

A už podruhé tě upozorňuji, že obsah Provozovatel tohoto serveru nenese žádnou odpovědnost za vysílaný obsah !!! ti neprojde a máš v něm chybu - Před interpunkcí se mezera NEDĚLÁ.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0