Autor Zpráva
Dizzy
Profil
Prosím o kritiku návrhu stránek pro šk. časopis. Hlavně bych se chtěl zeptat, jestli se pro ten účel hodí. Kód ještě nehodnoťte.
Ještě to není kompletní, protože mám málo času, ale uvítám od vás všechny připomínky.
Adresa: stopa.euweb.cz/ind.html
http
Profil
hezký
JCh
Profil
opravdu pěkné
- výraznější hover u menu nahoře by neškodil
- pozor na optimalizaci pro vypnutí obrázků a/nebo CSS
bitbit
Profil
design je velice pekny. IMHO se to hodi ke školnímu časopisu.

Škoda že tam ještě není žádnej obsah. Sama 404.

Jen bych tě chtěl upozornit že ve FF klikací logo v hlavičce nefunguje optimalně. Jde kliknout pouze asi na dolní třetinu. Zbytek je nefunkční. V IE je to ok. V Opeře je to to samé jako ve FF.
Dizzy
Profil
Děkuju. To logo opravím. O hoveru popřemýšlím.
Plaváček
Profil
Bezva design, kód chce poladit.
RPG
Profil
Mně se to taky líbí. Možná bych vyměnil prohodil umístění novinek s umístěním menu (článků)
Hudy
Profil *
Dizzy

Vzhled je opravdu příjemný.
Mistr
Profil
Dobré.

Jen trošku uvažuji, kdo bude návštěvníkem školního internetového časopisu (na střední škole jsem dělal klasický, papírový). Pravda, teď už je doba více internetová, takže na ty stránky někdo zajde, ale za nás to moc nepřicházelo do úvahy. Osobně bych si obsah těchto stránek dokázal představit jako lepší či rozšířenější stránky školy (jako rodiče by mě takové stránky určitě zaujaly).

To celé je však jen můj dojem. Kolegu Dizzovi přeji hodně zdaru při tvorbě školního časopisu.
Dizzy
Profil
Mistr
Asi jsem se špatně vyjádřil. Jedná se o stránky klasického tištěného časopisu, který vychází už pátým rokem na našem gymnáziu. Pracuju na něm jako grafik a občas něco taky napíšu.
Anonymní
Profil *
Moc pekne stranky
Krťa
Profil
Můj názor -> Bezva návrh, jenom nevim, není ho pro školní časopis Stopu škoda?
Dizzy
Profil
Krťa
Myslím, že není.
Mistr
Profil
Dizzy
Hmm... Osobně mi sice přijde zbytečná ztráta času tvořit k tištěnému časopisu jeho elektronickou verzi (z důvodů výše popsaných), ale možná je to tím, že jsem ještě ze "staré školy". :-) Každopádně hodně zdaru.
Dizzy
Profil
Mistr
Díky. No, říkal bych tomu spíše elektronická podpora, protože tam budou jen vybrané články, nějaké fotky z akcí časopisu a další věci...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0