Autor Zpráva
ChicoD
Profil
Pokouším se zprovoznit svůj první projekt www.romolo.cz

Tak prosím o objektivní zhodnocení a sem tam nějákou radu jak se vyvarovat chyb které dělám. Díky
Ivy
Profil
1. S vypnutým javascriptem je vstupní stránka černá a v oddíle Kontakt je k nalezení toto: dsfgdsfgfds
dfgdfgdffd
2. Na stránce O mne je i s povoleným javascriptem text: OOOOO
3. Na stránce Technika je příšerně velké písmo.
4. Administrace je volně přístupná komukoliv - myslím že se to obecně nepokládá za optimální.
ChicoD
Profil
První dva body momentálně upravuju zrovna, proto ty nesmysly tam. Co se týče velikosti písma u techniky, tam si velikost písma nastavuje sám autor jak ho chce mít velké, zbytek se pokusím něják vyřešit.
user243
Profil
Nejčastější chyby na webu
LudekBrno
Profil
ChicoD:
Podle mě trvá příliš dlouho, než se začne z té černé objevovat úvodní obrázek. Ve mě to vyvolalo okamžitě dojem, že stránka nefunguje nebo není dokončená. Přijatelnou dobu bych bral, kdyby za 2 sekundy byl obraz v plném jase. To by vyloučilo tu úvodní prodlevu, kdy si návštěvník myslí, že je stránka "rozbitá" :-) Jinak máš tam pěkné fotky, dle mého vkusu zejména krajina.
shaggy
Profil
ChicoD:
Je to všetko neskutočne pomalé. Vždy, keď na niečo kliknem, tak musím čakať. Chcel som si pozrieť fotky, ale prestalo ma to baviť a stránku som opustil.
DJ Miky
Profil
1) Fotky v úvodu se roztahují podle velikosti okna bez zachování poměru stran. Když surfuji s téměř čtvercovým oknem, jsou fotky moc zúžené, pokud okno maximaluzuji, tak jsou kvůli širokoúhlému monitoru zase příliš roztáhlé do šířky.
2) Ty fotky se objevují strašně pomalu a naopak zase téměř ihned zmizí. Zhruba tři sekundy, po které je fotka zcela zobrazená, jsou moc málo na prohlédnutí. Navíc např. fotka se sovou zmizí ihned po zobrazení (jak se dokončí fadein), není zobrazená ani ty tři sekundy.
3) Měnit velikost písma po kliknutí na položku v menu není ideální, protože pak zbytek menu poskakuje.
4) V galerii by bylo pohodlnější, kdyby jako tlačítka "předchozí" a "další" fungovala větší část než jen ty dvě samotné ikonky, do nich se špatně trefuje, zvláště když je každá fotka jinak široká. Obvykle se to řeší například klikacím celým okrajem v nějaké šíři (větší než šířka toho tlačítka). Také by bylo hezké posouvání pomocí šipek na klávesnici.
5) Trochu mi nesedí, že fotky mají nejednotné rámečky. Některé mají úzký, některé širší, některé mají stín, některé nemají žádný okraj atd.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0