Autor Zpráva
Peta8
Profil
Dobrý večer,

tentokrát jsem trochu uhnul ze svého zaměření (vzdělávací weby) a pokusil se o virální web. Zatím to tedy je web normální, virální z něj mohou udělat až návštěvníci.
Každopádně to ale je zajímavý experiment. A jelikož rád sleduji různé statistiky, proto:

www.tomcatsonthejourney.com/

Kritika nápadu a cílů vítána. Děkuji.
Someone
Profil
Chybí mi tam popis toho jak to vlastně funguje. Co určuje počet navštívených zemí a kontinentů?
Peta8
Profil
To je pravda, to bych tam mohl dopsat. Data jsou z GA.
Na konci tam samozřejmě přidám screeny se statistikami.
jenikkozak
Profil
1) Víc by se mi líbilo, kdyby vnější kružnice u odrážek byla světlejší. Teď mi to přijde jako příliš velká snaha o originalitu.
2) Od odkazu „Top^“ bych čekal, že mě jen posune nahoru, ne že bude obnovovat stránku. Tečkované podtržení se obvykle používá tehdy, když se po najetí myši má zobrazit nějaké vysvětlení. To je zvyk, který by bylo dobré dodržovat. (Uvítal bych, kdyby takových zvyklostí bylo víc, kdyby se třeba dal odlišit ten „odkaz“, který jen přidává obsah do stránky.)
3) Použití závorkového smajlíka na před uzavírající závorkou je lepší se vyhnout.
4) Jenom nápad: na takovou stránku by se hodila mapa se zvýrazněnými kontinenty a státy, které projekt „navštívil“.
Peta8
Profil
jenikkozak:
1. Je to free ikona, rychlé řešení. Nic lepšího jsem nenašel; je teda pravda, že jsem ani moc nehledal. A vyrábět něco svého se mi nechtělo. Optimální to však není, vím.

2. Je to chyba, opravím ji, děkuji. Tečkované podtržení odkazu asi také upravím.

3. Má trošku křivější úsměv, tak snad se to dá trochu odlišit.

4. Hodila... :-)

Děkuji za reakce.
final
Profil
ja tam dosť chýb v angličtine :o)
- We would like to travel and explore new places and meet new friends -> We would like to travel, explore new places and meet new friends (3 and je od veci)
-Visit all continets (but Antarctica is not necessery :-)) -> Visit all continents (but Antarctica is not necessary :-))
-Have 1 Mio likes -> ?? million?
-79 days left -> nie je to číslo nejak nižšie ako text? O.o alebo je to tak naschvál?

p.s. to sú len chyby, ktoré mi udreli do očí
Peta8
Profil
final:
Děkuji za reakci a opravu chybek.
Mio je hovorový tvar pro milion.

Písmo je Georgia, ta má čísla trochu níž.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0