Autor Zpráva
monarcha
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

dnes jsem tak trochu narychlo spíchnul mojí webovou vizitku. je na http://monarcha.wz.cz/ Ještě to není úplně dodělaný, ale měnit/přidávat tam budu už asi jen nějakej ten text...
flz
Profil
ten drag sa mi paci :) akurat daky hint k pouzitiu by sa hodil, nie kazdy to pochopi... okolo toho flashu by sa hodila daka ona farba ako biela :)
maly detail, ta vec medzi textom a tvojou podobiznou trosku skace
9 z 10 ;)
cowee
Profil *
zkusil bych omezit prostor kam az se da s textem odjet, trochu sem se ztratil :-)))

ale jinak super
PerToon
Profil
Přiznám se, že sem minutu přemýšlel jak si přečíst celý text. Zkoušel sem klikat a podobně, ale táhnout mě moc nenapadlo. Ale tento způsob je sice originální, ale nevím jestli šťastný. A navíc jednou špatně zatáhneš a jseš mimo. Navíc aby se ti tam vešla celá šířka odstavce, tak musíš text pořád posouvat, protože prostor textu je většinou menší. Takže nevím...
stillintroubles
Profil *
takhle posouvat textem je dle mého názoru nesmysl. Uživatelé mají zakodovány úplně jiné postupy pro posouvání textu, nemají určitě chuť zkoumat jak na to. Flashaře to možná trkne, ale běžného usera... d tím to zkrátka ani nehne a po chvilce odejde.
monarcha
Profil
Uznávám že pro čtení textu je to dost nepraktické (ono se tam toho taky nikdo moc nedočte:) a co se týče scrollování textu tak to taky nemusí napadnout každého. Šlo mi hlavně o originalitu.
No ale přidal jsem tam scrollování pomocí myšího kolečka, což by mohlo být pro běžného usera trochu přijatelnější. Zajímalo by mě, jestli vám tohle scrollování chodí (někde jsem četl, že to dost záleží na prohlížeči, systému, ...) U mě doma to funguje v IE i v Opeře, ff se mi nelíbí a tak jsem to v něm nezkoušel...
pashkokanhimbizila
Profil
ve FF to mám šíleně mrňavý, jinak dobrej nápad =)
monarcha
Profil
ta Mozilla mě trochu trápí. Dokonce jsem si ji kvůli tomu i nainstaloval. Výška flash objektu je ve stránce nastavena na 100% výšky stránky, ale FF to nějak nechápe a místo toho bere výšku jako 100px, takže se to zobrazí hrozně mrňavý. Nenapadá někoho, co s tím?
pashkokanhimbizila
Profil
jo to scrollování koleččkem mi ve FF jde, i když IMHO by to bylo lepší šipečkama, když je ten text i do strany...
Langys
Profil *
monarcha: a proč tam jako máš těch 100%???? tak tam napiš skutečnou výšku a je po problému...
monarcha
Profil
Langys je to tam proto, aby byl ten flash vertikálně vycentrovanej. Možná by to šlo udělat i jinak_ale jak?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0