Autor Zpráva
Musilda
Profil
O víkendu jsem se chtěl odreagovat a udělal jsem šablonu na wordpress. Nemám s ní žádné plány, kromě toho, že ji dám ke stažení. Uvítám každou kritiku a názor. Určitě budu ještě přidávat nějaký obsah na homepage, ale musím dopsat wigety :-)
Šablona je zde http://www.ellias.8u.cz/
Juandev
Profil
Říkáš si o kritiku, ale mě to přijde docela hezký. Pěkně rozvržený, celý plochy jsou v dobrym poměru, ke strukturovanejm polochám. Linky na sociální sítě se mi vešli na obrazovku. Docela dobrá kombinace barev.
jenikkozak
Profil
- Líbí se mi pestrobarevnost této šablony. U ikonek odkazujících na služby mě ale zaráží jejich počet. Správce webu bude využívat tři. A hned to ztratí kouzlo. Zduplikování těchto ikonek v patičce se mi zdá zbytečné. A jejich vzhled se mi v patičce nelíbí. Barvou a tvarem ke zbytku webu nepasují.
- Je nepraktické, že při najetí na autora komentáře, se text podtrhne, ačkoliv není klikací. To je zbytečně matoucí.
- Osobně nemám rád efekt, kdy se obrázek po najetí myší nějakým způsobem znehodnocuje. V tomto případě zesvětlením. Najíždím na to, co mě zajímá. Proč autor „kazí“ to, o co mě zaujalo?
- Názvy příspěvků v „Recent posts“ by měly být klikací. (Nyní jsou odkazem jen obrázky.)
Musilda
Profil
jenikkozak:
Díky za kritiku.

- ty sociální ikony v sidebaru jsou jako widget, takže se dají posunout a i jejich počet je variabilní, snažil jsem se dát co největší možnost využití, někdo třeba pinterest používá, ale na většině šablon je facebook, twitter, google+ a někdy youtube. To že jsou ještě ikony v patičce je celkem běžná praxe a ten widget někdo nemusí použít, protože bude mít v sidebaru jiné informace a pak budou potřeba. Navíc se dají v nastavení šablony vypnout.
- s tím komentářem to je dobrý postřeh, díky
- to je kvůli odkazu na článek, vzhledem k tomu, že se jedná o odkaz, mělo by to na najetí myši reagovat a je to celkem používaná praxe.
- Recent posts - díky za upozornění, musím upravit

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0