Autor Zpráva
TheAzer
Profil
Jsem začátečník a CSS jsem se učil sám a chtěl bych vědět, jak na vás tento web působí, jestli mám pokračovat, nebo se na to vykašlat .
eurotrucksimulatory.ic.cz

Moderátor jenikkozak: V titulku „Co říkáte na tento web ?“ chyběl název či adresa webu.
jenikkozak
Profil
Stránka je velmi ubohá:
Chyba!

Omlouvám se, ale používáte Internet Explorer, který je nekompatibilní s touto stránkou, použíjte raději alternativní prohlížeč
(Opera, Chrome, Mozilla, Safari, ...)

Použijte raději normální prohlížeč, děkuji za pochopení

Má odpověď:
„Omlouvám se, ale trhni si nohou, blbečku. Děkuji za pochopení.“
lorin
Profil
Pokud to je tvůj první web, odvedl jsi celkem dobrou práci. Měl bych ale pár poznámek:

1) Pokud kliknu na Číst vše, článek mi to nenajde. Skončím na 404.
2) Obrázek v hlavičce je hrozně zdeformovaný. Zkus použít jiný se zachováním poměru stran.
3) "Bohužel tato stránka není kompabilitní s IE" je jen výmluva. Mělo by být v tvém vlastním zájmu aby web vypadal v každém prohlížeči stejně. Nebo alespoň čitelně. Chápu že IE je problém, ale jeho nepodporováním se sám připravuješ o případné čtenáře.
4) Text v článcích je příliš nahňácaný na sebe. Přidej nějaký vnější okraj. To samé u obrázků.
5) Na některých stránkách je web o mnoho delší než jeho obsah. Proč?
6) Proč máš na stránce novinky z aktuálně.cz, které se obsahem webu naprosto nesouvisí?
7) Ikonky, PageRank, počítadlo návštěvnosti a podobné blbiny nepatří do postranního panelu. Buď je všechny dej na jednu stránku k tomu určenou, do patičky (opět je potřeba zvážit zda to opravdu za to stojí), nebo do stránky přístupné jen administrátorovi. Tak budeš mít přehled, ale nebude ti to bourat vzhled stránky.
8) Na stránce Login máte nastavené špatné kódování. Zkuste zapracovat i na stylu stránky s oznámením chyby. Také jsem nikde nenašel možnost odeslání zapomenutého hesla.
9) "!!!Všechna práva vyhrazena!!!" Proč tolik vykřičníků?

Update:
Po příspěvku jenikkozak jsem schválně zkusil otevřít stránku v IE. Zobrazení upozornění bych ještě bral, ale to, že uživatel se na web VŮBEC nedostane je tedy drzost do nebe volající.

V tvém profilu uvádíš, že bys byl rád za 20 návštěv za den. Pokud o ně opravdu stojíš, musíš dát uživatelům nějaký důvod na tvůj web tak často chodit. Časté aktualizace, vytváření vlastní módů, návody a články které jinde nenajdou atd.
TheAzer
Profil
Ok .., budu muset na tom zapracovat, jdu opravit tu chybu !
Micruss
Profil
No souhlasim s Lorinem dále chci ještě k tomu dodat, že se mi nelíbí v tom menu, že najedu na link a přesně nevím na čem mám myš, takže bych jenom dodal a:hover s červeným písmem a o dost víc by se mi to líbilo ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0