Autor Zpráva
Eze
Profil *
Dobrý den,

rád bych Vám představil náš nový startupový projekt HledamFitko.cz. Tato služba vznikla z potřeb nás samotných, kdy jsme minulý rok chtěli začít aktivněji cvičit a dívali jsme se po možnostech, kde by jsme se cítili dobře. Na internetu se fitka zrovna nejlépe nepohybují, takže jejich stránky bývají často zastaralé a neaktualizované. Našli jsme i několik oborových katalogů, ale nenašli jsme ani tam to co jsme hledali. U nás samotných nakonec vyhrála lenost a doteď chodíme do fitka nám nejblíž. Nicméně nás napadlo, že podobný problém může mít vícero lidí.

Vznikla tak služba HledamFitko.cz. Tento projekt slouží ke snadnému vyhledávání nejvhodnější fitka v okolí. Vyhledávat můžete pomocí oblíbenosti fitek (hodnocení ostatních uživatelů), vzdálenosti od místa, kde se právě nacházíte a podobně.

Věříme, že člověk byl stvořen k pohybu a že naše služba může aspoň trochu pomoci dostat lidi od sedavých zaměstnání.

Budeme rádi za jakékoliv Vaše ohlasy a budeme ještě radši, pokud se zapojíte do dění webu a ohodnotíte fitko, pokud nějaké poznáte.


Děkuji a přeji Vám pěkný zbytek dne.

S úctou za tým HledamFitko.cz,

Matěj Škarka
E-mail: mskarka@gmail.com
Telefon: +420 736 183 927
Web: HledamFitko.cz
joe
Profil
Grafika se mi nelíbí, působí to na mě starým dojmem, škoda, že to není něco moderního, svěžího, ... zbytečně použité až moc násilné stíny.

- Zdá se mi to nelogické. Je tam napsáno "Najdete zde ... ve ... městech", proč to není napsáno nad tím select boxem? Vše co potřebuje upozornění ("tady je menu", "tady zvolte město") není ideální, to by mělo samo vyplynout

- logo není ostré, nějaké rozmazané, i ten text
- ikonky na mapě nejsou moc vypovídající. Fitness centra OK, ale co ikonky s trenérama/kama?
- po kliknutí na položku menu to vypadá, jakoby se skoro nic nestalo
- proč má mapa jako jediná tmavý rámeček?
- pod mapou je "Další v okolí"... další co? Další v jakém okolí? Nedává to smysl
- při registraci je nepřeložená hláška "Please provide valid email address"
- registrace nic nedělá
- proč se nevaliduje přihlašovací formulář JavaScriptem jako registrační?
- po neúspěšném odeslání formuláře je vhodné políčka vyplnit jak byly před odesláním, nic znova vyplňovat se mi teda nechce

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0