Autor Zpráva
Tom Randak
Prosím o zhodnocení stránky : http://www.ubytovani-ceskyraj.com

děkuji
Mistr
Tom Randak:
(1) Stránka se poměrně dlouho natahovala.
(2) Uprostřed běží jakési aktuality. Když mi nějaká uteče, mám možnost ji vrátit nazpět? Nebo musím vydržet, čekat a tupě zírat, než přijede znovu?
(3) Menu je dole v patičce docela schované a nevýrazné.
(4) Chtělo by napsat, co je to ve stránce Ubytování to 18 - 4 - 12. Dá se to možná odhadnout, ale když to napíšeš, nic tím nepošpatníš.
(5) Chybí mi jasný údaj, kde ty domy jsou. Český ráj je dosti veliký. A ty domy jsou v jednom místě u sebe (za jednou vstupní branou)? Nebo je jeden na severním okraji Českého ráje, druhý na západním a třetí na jihovýchodě?
(6) Proč je v kontaktním formuláři v nabídce SELECT BOX dvakrát položka vyberte objekt?
(7) Zajisti si, aby se Ti - například ve stránce Sportovní možnosti - neobjevovaly na koncích řádků předložky s, v, z apod.
(8) Z jakého důvodu máš u Sportovních možností text zarovnán do bloku, kdežto u Okolních krás zarovnáváš jen k levému okraji?
Camo
Tom Randak:
1.Ten kód je ako vy Češi hovoríte čistá prasárna.
Chcel som sa pozrieť ako máš riešený hlavný nadpis, ale kým som ho našiel v tom bordeli, tak som akurát dostal hroznú chuť napísať to čo som napísal.
2.No a aj to čo by som dal do H1 bolo len v dive resp. žiadny H1 sa na hlavnej stránke nenachádza. Vôbec je tam málo obsahu. Hlavná stránka asi tri vety...
3.Stránka sa naťahuje otravne dlho a seká to že sa na to nedá dívať.
4.Tá doména vyzerá divne ubytovani-ceskyraj.com. Prvé slovo oddelené a ďalšie spojené. Mať v doméne predmet podnikania je fajn, ale nejako mi to kole oči.
5.Tá červená farba sa mi nejako nehodí ku tej tématike
6.Centrované nadpisy na mňa pôsobia hrozne amatérsky.
Na viac som nemal chuť.
Hando
1. Proč jsou na stránce "Sportovní možnosti" ty obrázky v tak šíleném rozlišení, když jsou tak malé? Pak se to nemá natahovat všechno půl hodiny. A jak tak koukám, je to i u "Okolní krásy" - dál nehledám.
2. "Pomalé připojení ? Přejděte na předchozí verzy webu :ZDE !" - jednak šílená hrubka, dále pokud toho využiji, ty stránky se načítají snad ještě déle, než ty první - proč se stahuje přes 2 MB dat?
3. To "podmenu" u Ubytování vyjíždí na můj vkus dost pomalu - než zjistím, že něco vyjíždí, tak mám už kliknuto.
4. Ty stránky se načítají opravdu šíleně dlouho, bojím se na něco kliknout, abych zase domu nečuměl do bílého monitoru, než se něco zobrazí. Na mobilu to pochopitelně trvá ještě déle.

S tím načítáním bys měl něco udělat, protože v dneší době čekat takovou dobu, než se zobrazí relativně jednoduchá prezentace, to je děs. Mně se třeba dost dlouho načítal i ten otravný preloader.

Ale ta fotka na pozadí, ze které tedy toho není moc vidět (resp. to nejhezčí není vidět), je pěkná. :) Avšak taky nějak divně přerozměrovaná. Navíc proč má nastavenou "neprůhlednost" u .jpg? V čem jsou ty stránky dělané? :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: