Autor Zpráva
Josef Douša
Profil
Ahojte, dělal jsem web www.uvservisni.cz
Teda dělal .... webnode a jeho šablona.
Ale i tak rád "uslyším" názory na zvolenou šablonu, prvky, obrázky, barevnost, celkový dojem.
Mne se to (na to, že to je z šablony) celkem líbí.
Majitel firmy si zakládá na logu (použité písmo, pointa) a barevnosti (světle červené firemní barvy, montérky).
Díky, Pepa
Mistr
Profil
Josef Douša:
(1) Napsal bych, co je to za Lípu. I podle Wikipedie jich existuje mnoho. Alespoň třeba okres.
(2) V kontaktech chybí číslo domu.
(3) Obdobně máš v kontaktech uvedeno IČO. Dnes však píšeme pouze .
(4) Postrádám údaj o prostorové působnosti společnosti. Opraví mi poruchu jak v Liberci, tak v Českých Budějovicích či v Mořkově u Nového Jičína nebo snad dokonce i v Hodoníně? A co zahraničí?
(5) V textu Poskytujeme nejširší a nejkomplexnější služby v napětové hladině 100-1000V u všech typů občanské a průmyslové výstavby (uvedeným ve stránce Silnoproud) asi chybí mezera za cifrou 1000, ne?Mimochodem, oprav si i překlep.
(6) Co do drobečkové navigace místo například Úvod, O firmě > Hromosvody dát raději UV servisní > Hromosvody nebo Úvod > Hromosvody?
(7) Nemělo by být v textu Úvod, O firmě malé písmeno o?
(8) Věta Krédem naší společnosti je v rozumné cenové relaci uspokojit požadavky zákazníka tak, aby přidanou hodnotou pro investora byla vždy dobře provedená práce a zákazníci se stali našimi dlouholetými partnery je možná zajímavá, jenže je na titulní stránce utopená mezi řadou dalších. Co ji zvýraznit (třeba do boxu vpravo nebo ji i zopakovat v kontaktech)
(9) Má firma nějaké diplomy či tak něco? Pokud ano, šup s nimi na webové stránky.
(10) Chválím tečku za zkratkou tel. v Kontaktech.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0