Autor Zpráva
jindrakuba
Profil
Dobrý den, jak na Vás působí nový design stránek www.HTC-One.cz ? Snažil jsem se o čistotu a jednoduchost..
jenikkozak
Profil
Není špatný nápad ... Něco podobného zatím nerozjetého : http://www.Recenzomat.cz
jindrakuba
Profil
Nějak nechápu tento příspěvek ... :) Zajímal mne názor na stránku v prvním příspěvku...
jenikkozak
Profil
Aha. Jasně. V tom případě se vyjádři nejprve ve vláknu Jak to na Vás působí? Sometging-New.eu. Tohle zatím může počkat.
jindrakuba
Profil
Hotovo, můžeme se vrátit k tématu té první stránky. Chci opravdu objektivní názor na tu grafiku (pokud se to jako grafika dá nazvat...) ... odkaz mi klidně smažte, jestli Vám jde o tohle...
Trejpa
Profil
jindrakuba:
jestli Vám jde o tohle...
A o co jde tobě? Koukám, že za telefony dává Heuréka v afilliate skoro nejvíc peněz. Kdyby tak ještě vyhledávače ty špatně čitelné stránky plné „<strong> klíčových slov </strong>“ a dokola se opakujících odkazů vyhledaly, tak by asi nebylo třeba dávat na tu stránku odkazy do kdejakého komentáře na celém českém webu. Vždy je v nich napsáno, že uživatel (obvykle Jindra) doporučuje danou stránku před nákupem telefonu shlédnout. Zajímavé je, že všechny (včetně odkazu na Wikipedii) napsal někdo z okolí nejmenované univerzity v Liberci. Souhlasím s tím, že jsi spammer, který se snaží jen zviditelnit svoje stránky, ze kterých tahá provize přes affilate.

Teprve dnes sis špatně vyložil jenikovo upozornění a reaguješ na svou předchozí žádost o hodnocení stránky? Tak to ti moc nepomůže zvýšit serioznost, že tentokrát chceš jinou stránku (opět plnou affiliate) ohodnotit a ne jen (zase) spamovat kde se dá.

Affiliate marketing zde není povolen.
jindrakuba
Profil
Tohle je opravdu super.... Ptám se na názor na design a né na to, jestli je na stránce heureka nebo cokoli jiného. Na stránkách zveřejňuji pokud možno co nejkvalitnější obsah. Telefony jsou můj koníček už od mala, dělám prostě to, co mne baví.

Rozhodně jsem tady nechtěl zviditelnit tyhle stránky, chtěl jsem názor na vzhled.
Navíc si na stránkách můžu dávat reklamu jakou chci - do toho Vám nic není...
jenikkozak
Profil
jindrakuba:
1) Na jednu stranu hlásáš, že ti nejde o nic víc než o naši dobrou vůli při psaní názorů na tvůj web, na druhou stranu bezostyšně spamuješ v cizích vláknech v té samé kategorii.
2) Spamování samo o sobě se mi dost hnusí.
3) Když jsi posledně založil vlákno v Názorech na stránku, nepodíval ses na reakce ani po třech týdnech. Přišel jsi tam až teď, když jsem tě na to vlákno upozornil. Z toho vyvozuji, že názory zdejších diskutujících tě vůbec nezajímají a jediným tvým cílem bylo sdílet odkaz.
Z těchto důvodů toto tvoje vlákno a žádné z tvých budoucích v této kategorie od ledu nevrátím. A je mi úplně jedno, o čem ta tvoje nová stránka je.
jindrakuba
Profil
Promiň, ale přeháníš to. Řelk bych, že ti to moderování trošku leze na mozek a to nemyslim nijak zle. Za vším vidíš spam :) Respektuji tvoje rozhodnutí, nicméně s ním nesouhlasím.
LudekBrno
Profil
jindrakuba:
To rozhodně není jen jeho názor. To je evidentní pro každého, kdo se trochu důkladněji vyzná v pozadí různých webových záležitostí. SPAM je mor internetu a jeho původci by měli být potlačováni maximálně jak to jen jde. A zrovna tuto diskuzi sis vybral dost nešťastně, protože je zde koncentrováno velké množství odborníků, kteří podobné vykuky, co pod záminkou "názorů" spamují, rozeznají podle jednoho či dvou příspěvků. To není paranoia, ale zkušenost :-)
Trejpa
Profil
jindrakuba:
Za vším vidíš spam

Pro ty, kdo ho ještě nevidí:

http://cs.wikipedia.org/wiki/HTC#Extern.C3.AD_odkazy
http://mobilni-telefony.heureka.cz/htc-one/recenze/#e119216
http://www.root.cz/zpravicky/root-pro-htc-one-x/#o412981
http://nearfield.cz/clanky/nfc-na-novem-htc-one-x-jak-funguje-android-beam-video-17#post38
http://mobilenet.cz/clanky/htc-one-x-obdrzelo-jiz-druhou-aktualizaci-vime-co-prinasi-9139/diskuze#post27444
http://mobily.hledejceny.cz/htc-one-s/recenze/#review-4743
http://mobily.hledejceny.cz/htc-one-v/recenze/#review-4742
http://mobily.hledejceny.cz/htc-one-x/recenze/#review-4741
http://mobilizujeme.cz/clanky/v-rusku-dosly-kladiva-jesteze-maji-htc-one-x-video/#comment-15606
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/htc-one-miri-na-cesky-trh-budou-brzy-ale-draho/sc-4-a-1320121/?artcomments=1#ITEM_1151875
http://www.mobilmania.cz/clanky/htc-one-aspiruje-na-absolutni-jednicku-recenze/sc-3-a-1323302/default.aspx?artcomments=1#ITEM_1232717
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=9650#46349
http://www.svetandroida.cz/htc-one-x-a-tegra-3-vydrz-predcila-ocekavani-201204#comment-53203
http://www.alza.cz/htc-one-x-endeavor-white-d308610.htm#recenze
a další…

Pocházejí od Jindra/jindrak/Martin/Ondra/Tom/jajajaj/HTC One… Všichni jmenovaní jsou náhodou z Liberce.
jindrakuba
Profil
Ubohost toto .... Na zmíněnejch stránkách je odkazů tuny a tuny, kolikrát nejsou ani tématické. Odkazy z předchozího příspěvku vedou na obsah, který uživatelům něco dá. Na srovnávačích cen je přímo možnost odkaz vložit.

SPAM je nevyžádaná pošta či odkazy vedoucí na stránky pro uživatele totálně nepřínosné a mimo téma. Jestli Vám tohle přijde jako spam, tak jste asi už hodně oblbnutí a nebo opravdu nedokážete rozeznat tématický odkaz... To není můj problém, každý má svůj názor...

PS : nechcete toto vlákno přejmenovat na "Diskuze o SPAMu" nebo "SPAM - hrozba internetu?"


Trošku odbočím od SPAMU ... Mohl by mi tu někdo napsat jak ty stránky z prvního příspěvku na Vás působí? Je to designově celé špatně? Nejsem designér, snažil jsem se o jednoduchost a čistotu... Co menu, není zbytečně moc výrazné ? Chci tam ještě přidat sekci novinky, kde budu já a 2 kamarádi psát o novinkách o telefonech této řady...
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na jindrukubu:
„jak ty stránky z prvního příspěvku na Vás působí?“

Také nevěřím, že tě to zajímá, a mám pochybnosti, že to tady vůbec někoho zajímá. — Snažíš se marně, tohle vlákno se s největší pravděpodobností bude mazat. Kdyby se snad mělo zachovat přejmenované, bude se jmenovat spíš "Ban uživatele jindrakuba".

„Na zmíněnejch stránkách je odkazů tuny a tuny, kolikrát nejsou ani tématické.“
Že nějaké jiné stránky jsou zaspamované, to neznamená, že budeš spamovat i tady. Vem laskavě na vědomí, že to, jak jsi se zde dosud předvedl, se neslučuje se zdejšími zvyklostmi.
jindrakuba
Profil
Ty odkazy se za spam prostě nedají považovat. Je to můj názor, za kterým si budu stát a stojím.
Názor na stránku mne opravdu zajímá, web chci udělat tak, aby vypadal nějak k světu..... To je ale asi fuk, tohle vlákno si klidně mažce či přejmenovávejte :)
Chamurappi
Profil
jindrakuba:
Ty odkazy se za spam prostě nedají považovat.
Říkej si tomu, jak chceš (já bych tomu říkal třeba podvod), je to plevel a zaslouží si shnít.

tohle vlákno si klidně mažce či přejmenovávejte :)
To by byla škoda. Možná ho necháme, ať je pro ostatní správce webů snazší tě usvědčit a zlikvidovat. Přejmenováním bychom snížili dohledatelnost.
jindrakuba
Profil
Dělejte jak uznáte za vhodné :) :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0