Autor Zpráva
Mára
Profil *
www.skolninoviny.ic.cz
Ahoj lidičky, jsem začínající webmaster a chtěl bych vás poprosit o váš názor na moje prozatimní webovky... Hodnoťte barvu, dojem a pokuď budete tak hodní tak mi zanechejte hlas v anketě... Díky moc
Mára
Profil *
omlouvám se za nezádání adresy tady je
JCh
Profil
- grafika taková divná
- nepodtrhávej nic, co není odkaz
- hlídej si kontrast text/pozadí
- "Vyrobila Masarykova Základní Škola a Obchodní Akademie v Tanvaldě" působí poněkud směšně
Mára
Profil *
Diky moc
PerToon
Profil
- Barevný přechody na pozadí moc výrazný
- Barvy textu jak za časů CGA
- Souhlasím s JCh v podtrhávání odkazů
- Nadpis Welocme se k tomu nehodí
- Je to takový chaotický...
Mára
Profil *
I tobě díky za názor-poučim se
Šlaha
Profil
Doporučuji řídit se heslem "v jednoduchosti je síla"
Mára
Profil *
:-)
jozob
Profil
Šlaha - Doporučuji řídit se heslem "v jednoduchosti je síla"
Najlepším dôkazom tejto myšlienky je samotné JPW
Mára
Profil *
co je to JPW??
Timy
Profil
Mára
pochopil jsem správně, že se jedná jenom o tu jednu stránku..?

jen bych ještě skromně dodal, že je web optimalizovaný pouze pro jedno rozlišení 1024x768.
Timy
Profil
Mára
JPW - JakPsatWeb - www.jakpsatweb.cz
PerToon
Profil
Mára - Jak Psát Web :-)

//pozdě ale přece
Mistr
Profil
(1) Kontrast písma je nevhodný - zvláště v patičce, kde je modré písmo na tmavěmodrém podkladě. Ani v textu ta fialová na modrém podkladě není příliš čitelná.
(2) Jak již psali kolegvé výše: nepodtrhávej nic, co není odkazem.
(3) v záhlaví stránky Ti chybí nějaký obrázek, ne? Když už jsme u toho, adresy se píší bez mezer, krátce (tedy bez háčků a čárek) a nejlépe všechno malými písmeny, takže tohleto, myslím, není úplně to pravé ořechové: http://www.skolninoviny.ic.cz/grafika/Nový%20obrázek%20(3).jpg
(4) Pod "obrázkem" máš text Informační web Školních Novin Masarykovy Základní Školy a Obchodní Akademie Tanvald - proč je tam ta mezera? Krom toho, že nadměrně užíváš velkých písmen. Podle mě by ten text měl být následující: Informační web Školních novin Masarykovy základní školy a Obchodní akademie Tanvald
(5) Do budoucna by to chtělo pročistit kód a do ještě většího budoucna pak po studiu kaskádových stylů (tedy CSS) využít jejich předností.

Každopádně přeji hodně zdaru nejen v další webové tvorbě a v současné době asi mým největším přáním je, aby se Ti povedlo stránky spustit opravdu toho 24. prosince 2005, jak sám uvádíš. Příkladů s podobně vyřčeným (nedodrženým) datem o spuštění nové podoby (a nejlépe ještě s inzerovanou spoustou vylepšení) najdeš na internetu bezpočet.
Mára
Profil *
děkuju moc všem
Mára
Profil *
Kdyby jste měl ještě někdo nějakej návrh co vylepšit a co změnit tak písněte...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0