Autor Zpráva
Pavel X
Profil *
Předělával jsem dnes barvy, logo funkčnost...ačkoliv strarý design si asi nepamatujete co říkáte novemu ? popřípadě co na webu změnit ? děkuji za kritiku a rady...

Moderátor Davex: V titulku „redesign“ chyběl název či adresa webu.
margin
Profil *
Pavel X:
co říkáte novemu ?
NIc.

popřípadě co na webu změnit ?
V tomto případě těžko radit.
Pavel x
Profil *
Sorry http://www.pisnickyokonopi.ic.cz
Camo
Profil
Pavel x:
Dizajn je slabota.
A obsah:
Nieje náhodou trestná propagácia drog?
IMHO tieto heslá "Neexistuje jediný důvod pro ospravedlnění omezení práv lidí jen pro jejich pěstování, vlastnění a užívání konopí. " To je aká propaganda?
Pavel x
Profil *
Design je minimalne prumerny to vim ... vadi ti ze jsem do webu nezahrnul i slovenske interperety ? Nebo o co jde . Jinak nepis nesmysly o propagaci "drog" u nas v cesku jsou zakony ponekud jiny nez v SR:-)


Jeste dodam ze web je delany spis pro zarizeni typu Ipad apod... Takze se na velkych monitorech jevi jako dlouha nudle , ale v dobe kdy jsem se ucil delat weby se optimazovalo pro vsechny druhy rozliseni trochu snadneji...
Sir Tom
Profil
Pavel X:
Starý design si fakticky nepamatuji, ale vím, že jsem k něco měl... (btw - přezdívka Zhulenec je lepší ).

1. čechoangličtina v menu (buď používej češtinu nebo angličtinu - nikoliv že jedna položka bude anglicky homepage a druhá česky písničky)
2. rozevírací menu na položku písničky je nepřehledné... zkus to stránkování vymyslet jinak... např. řaď písně podle počátečního písmenka autora a v rozevíracím menu dej jenom ono písmenko (popřípadě interval písmen "Skladby autorů A-C", "Skladby autorů D-G", ...)
3. když kliknu na odkaz v menu a jsem na stránce odkazů, tak se mi vyhodí nový panel - to je záměr?
4. na hlavní stránce se mi nelíbí google služby - překladač a vyhledávač - naprosto zbytečné...
5. dále je tam zbytečné počítadlo... už nikoho nezajímá kolikátý je na tvém webu
6. sociální ikony bych tam také nedával... přijde mi, že to nemá žádný valný význam a je to na webu jenom kvůli tomu, že to trendy a sexy
7. nechápu první větu na úvodní stránce ... je její slovosled správný?
Pavel X
Profil *
Jsem zhulenec, ale každej je někdo, moje kariéra jde hold přes konopí. :-)
1. OK zamyslím se nad tím...
2. Tenhle druh skriptů neumím napsat, ale právě se chystám se studovat přesně tyto věci - řazení podle abecedy nebude žádná věda...
3. Ano to je záměr, chci aby si uživatel ještě pustil jednu písničku než uteče jinam.
4. jj máš pravdu... odstranil jsem to. To jsem si před tím jen tak "hrál"
5. Mě to zajímá, a spoustu dalších návštěvníku taky. Hlavně inzerenty zajímá přesně tenhle typ informací.
6.Tak přiznám se že z podobnývh důvodů jsem to tam tehdy cpal, a navíc trochu smysl to má ...nechám to tam.
7. Psal jsem jen druhou část i když s první bezezbytku souhlasím. Mě davá smysl každý písmeno, slova, věta...
Sir Tom
Profil
Pavel X:
ad 3 - jenže ono to dělá i když kliknu na odkaz Homepage
ad 5 - inzerenty zajímá spíše google analytics než-li nějaké rádoby počítadlo (píšu rádoby, protože se jedná o počítadlo o kterém nemáš jistotu, že zobrazuje správná čísla)
ad 7 - no tak alespoň v první větě dej místo čárky tečku :)
Camo
Profil
Pavel X:
Nejde o zákony. Ide o tie patetické vety typu:"Neexistuje jediný důvod pro ospravedlnění omezení práv lidí jen pro jejich pěstování, vlastnění a užívání konopí."
nič z toho nieje pravda. Dôvodov exituje spústa. Je to droga ako každá iná a ako s každou inou si s ňou ľudia nevedia dať rady. To je moja dlhoročná skúsenosť s marihuanou a s feťákmi. Pretože to je vždy o tom istom a píše sa to - HEDONIZMUS. Ako vravím, tie patetické keci o miery a láske mám už za sebou aj so všetkými pánmi X, ktorý nakoniec presne podľa pravidiel skončili pri LSD(tak ako aj ja + niekoľko mojich známych v base, na psychiatrii + 1 mŕtvy).

PS: ten dizajn je skôr podpriemerný
PS: Jediná vec čo ma zaujala, je hosting ic.cz. Mne sa nedá aktualizovať web cez FTP. Ako to že tebe to funguje...
Pavel X
Profil *
Ten web se vyvijí, jako všechno - sám se ještě musím hodně co učit...- jde mi jen o to, dělat funkční a přehledný web, který má nějaký smysl. (V tom patrně nejsem sám)

Momentálně jen přepisuju texty, tak aby si uživatel mohl přečíst všechny ty texty. Ta práce mě fakt baví. Není to nuda...

Jde mi o to jak web zajímavým způsobem rozšířit. Více českých písniček na tohle téma už opravdu nenajdu. Google mi včera našel poslední dvě (119 a 120) a tam už je poznat že tyto skladby byli "šity horkou jehlou" ale kdo nic nikdy nesložil, neměl by moc kritizovat
Zkoušel jsem to udělat (parodii na jednu písničku od Dalibora Jandy), ale ona ta čeština není až taková prdel. Vím že na tohle jsou lepší borci. Po půlhodině jsem měl jednu větu...
Sám neumím na žadný hudební nástroj a ani to basnický "střevo" asi moc nemám protože "rýmovat" mi vůbec nejde... Možná je to tím že jsem hodně času věnoval studiu i jinejch jazyků než je čeština...



THC skutečně podporuje kreativitu to je bez diskuze. Sám jsem důkaz. Nikdy by mě nenapadlo "fušovat" do psaní písniček, a najednou po brčku u mýho PC se fantazie vždy "rozjede" a najednou přemejšlím o tom jak web udělat tak, aby šlo text který člověk napíše propojit s melodií, kterou jiný člověk s pomocí počítače složí a za použití všech dostupných technologií internetu vytvořií videoklip bez složitého zkoušení ve zkušebnách a nahravacích studiích. Nemusí to být žádná zisková organizace, jen jde o to hledat co nejvíc důvodů proč nechodit "tam ven" a užívat si tvorby díky moderním technologiím...

Ale to je běh na dlouhou trať, mám i jiný povinosti ( jako je např. chodit do práce. )

Nakonec bych chtěl spolupracovat s někým kdo umí přidat akordy k textu, tak aby to odpovídalo realitě - jako třeba tady http://www.pisnickyokonopi.ic.cz/texts/text4.html
tenhle skill se asi nikdy nenaučím... PHP skriptovací jayzk mi dáva větší smysl než akordy...


Písničky o jinejch drogách jako je např. pervitin, v plánu určitě nejsou - taky jich sice pár existuje ale tady opravdu nechci podporovat něco, co prokazatelně způsobuje jen chaos a problémy, ale nevinná tráva dělá z lidí, jak se zdá, spíše veselejší a lepší lidi. Mozek je při správné kombinaci CBD a THC na tzv. alfa vlně, a je škoda toho nevyužít...



Chtěl jsem se pustit do hvězdičkovýho hodnocení, abych se naučil pracovat s tímhle druhem java/php skriptu ale jak to studuju tak mi jde z toho hlava kolem, není to snadný na freehostingu ... ten můj hosting nepodporuje PHP 5.3 a proč platit za nějaký dedikovaný server když se chci jen naučit jak dělat pár interaktivních věcí na webu ?


Například ta anketa, jak ji udělat správně ? kam ukládat data ? zatím dělám reklamu http://miniaplikace.blueboard.cz/ - když to tam pár lidí umí...
ačkoliv to hvězdičkové hodnocení tam mají v blueboradu už taky hodně dlouho mezi "připravujeme" , takže se takový kód asi přecejenom nedá napsat přes noc...

Nějaký nápad ?
Sir Tom
Profil
Pavel X:
Já bych ocenil umění kolem crac-ku. :)

Podle mě Internetové centrum umí PHP a MySQL...

Na řešení ankety se ještě vykašli - nejdříve zkus PHP nebo Javascript.
Moc mě nenapadá co s webem dál... to spektrum užití je poměrně malé...
Pavel x
Profil *
No ja vim chtel jsem se ucit na mensim "webiku" a dovyst ho do dokoncenyho stavu kde se cas od casu "apdejtuje" novy material , kde dodrzim 12 stranek a jen budu postupne vytlacovat songy s nejnizsi kulturni hodnotou tema novejma vecma...

Chci se vrhnout na web kde nebudu slepe obhajovat jednu lehkou drogu srovnatelnou s hermankovym cajem . Chci udelat web <virtual trickshot > kde (povetsinou uzivatel z facebooku) nahraje kulecnikovou situaci ( pozici ) ve forme odpovedi na moji " challenge" jednoduche, stredni i tezke pozice ...prirozene jen pro lidi co maji billiardovy stul "doma" ..no mam to promysleny ale nejdriv chci udelat par webu ktery vyplni malo zmapovany oblasti. Verim ze lze neustale produkovat nove napady...
RockFire
Profil
Pavel X:
Více českých písniček na tohle téma už opravdu nenajdu.
Určitě? Co třeba Vrtulník od Harleje?
Pavel x
Profil *
Jj vim ze internet centrum podporuje php a mysql... Stacilo nahrat starsi verzi joomly a uz by to slo... Ale kdyz uz joomlu tak na domene prvniho radu s vic nez 250 MB...ale Ic ale je pekna zkratka ( internet centrum) takze ja uz budu jen chvalit a doporucovat freehosting IC . Web jsem delal fyzicky v anglii a doma v cesku jsem jen doplnil hacky a carky... Tenhle ipad taky neumi diakritiku.
RockFire
Dik uz jsem ji pridal na stranu 10 jako posledni( tam byl nefunkcni klip )
Camo
Profil
Pavel x:
"THC skutečně podporuje kreativitu to je bez diskuze.
Pekná diskusia. Len tie fakty o ktoré sa opieraš mi nejako ušli.
Písničky o jinejch drogách jako je např. pervitin, v plánu určitě nejsou - taky jich sice pár existuje ale tady opravdu nechci podporovat něco, co prokazatelně způsobuje jen chaos a problémy, ale nevinná tráva dělá z lidí, jak se zdá, spíše veselejší a lepší lidi.
Tie tvrdá drogy prídu časom... Imho záchvaty smiechu nemajú nič spoločné s veselejšími ľuďmi. Často krát je to VÝSMECH a nie radosť a to je zásadný rozdiel. Imho mnoho feťákov čo poznám sa zabávalo napríklad kradnutím, takže tí veselší lidé žijú iba v tvojej propagande.
"Mozek je při správné kombinaci CBD a THC na tzv. alfa vlně, a je škoda toho nevyužít..."
Ale hybaj? FAKT? Tú štúdiu musím vidieť. DAJ LINK!
Petr ZZZ
Profil
Pavel x:
„Web jsem delal fyzicky v anglii a doma v cesku jsem jen doplnil hacky a carky... “
Zkus Ohákování. — A do této diskuse můžeš psát s diakritikou i bez české klávesnice, když si zapneš Chamurappiho vynález.
Pavel X
Profil *
Tak ani marihuana není takovej zázrak že nějak plně rozvine smysl pro humor, nedělám si iluze.
Na stav uživatele působí aktivní látka, substance nebo prvek , říkejme ji <kanabinoid> a jde o to jestli pochází z canabis sativy nebo canabis indiky, opět - jde o dvě různý rostlinky v podstatě. THC i CBD mají obě. Je těch faktorů mnohem víc samozřejmě, (nálada, úroveň stresu apod.) Někdy je to dobrá zábava a legrace. Nekdy u někoho moc ne...
V Zasádě je vše subjektivní a kanabinoidy jen zvýší zájem o spirituální prožitky reality. říká se tomu Psychonautismus, zintenzivní to vše, co chce člověk dělat (opakovaně)


Link zatím neexistuje ale vytvoříš jej tak, že si onu látku pořádně vyzkoušíš. Jak na to si prostuduj na webu kolegy.
Pak zkus něco co tě baví dělat a uvidíš...

Jde o TO, že o tom "co chceš kouřit" by si každý měl rozhodovat sám dle svého rozumu.


Petr ZZZ:
jj díky to ohákování je super...


*ten link je na web bongy ale asi jsem neměl zadat tu http hlavičku
Webby
Profil
To je ale úžasný web s vymakaným (re)dizajnem. :D
User
Profil *
Tenhle web byl jen proste dalsi napad ...
kdysi me bavilo delat weby , ledacos jsem se dozvedel i tady na diskuzi , ale vzdycky to stejne dopadne spatne ... bohuzel...dneska ( sobota rano) bych si pral, kdyby ten web nekdo koupil ...uz nechapu nic a nevim cemu se venovat
Webby
Profil
Zas není třeba takový pesimismus, já jen vyslovil svůj názor na jeden konkrétní "projekt." :!)
Pavel X
Profil *
ok , to byla zase včera nějaká depka či co..mozek mě někdy nefunguje uplně spravně...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0