Autor Zpráva
mrgoro
Profil
Dobrý den,

chtěli by jsme vás požádat o kritiku našeho zábavního portálu :
www.peoplelovepeople.com

Web obsahuje povídky, citáty, vtipy a nechybí ani seznamka. Seznamka má hodně kategorií, takže se tam každý najde. Povídky jsou také členěny do mnoha kategorií a nechybí ani erotické povídky. Více uvidíte sami na webu. Web obsahuje i část zpovědnice, kde se lidé mohou vyzpovídat ze svých darebných skutků, nebo jen napsat co je trápí.

Web je zacílený na mladé lidi a snaha je podněcovat v nich chuť ke psaní vlastních textů. V březnu/2013 byla návštěvnost přes 120.000 lidí a v březnu bylo zaregistrováno přes 5.000 uživatelů.

Hlavní části webu jsou:
Seznamka PeopleLovePeople.com
Vtipy PeopleLovePeople.com
Citáty PeopleLovePeople.com
Zpovědnice PeopleLovePeople.com

Těšíme se na vaše názory
Taurus
Profil
Graficky poměrně příjemné, ale když sroluju níž, připadá mi to trošku odfláklé, nijaké, jen nadpis, text, nadpis, text, přitom by se to dalo líp dělit.

Co se mi dost nelíbí je ta všehochuť. Míň je někdy víc. Navíc erotika by měla být úplně někde jinde a ještě označena varováním. Ghostery plugin mi samozřejmě zase odhalil dvě vlezlé sociální sítě uvnitř webu. Tlačítko Odeslat v patce má chybně bílý okraj. Zapomněli jste přeložit odkaz Home v české verzi. Copyright v patičce nic neznamená...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0