Autor Zpráva
kamilvalek
Profil
Co říkáte na stránku po vzhledové stránce? Díky

www.zlinskozije.iplace.cz

Moderátor jenikkozak: V titulku „Vzhled stránky“ chyběl název či adresa webu.
jenikkozak
Profil
- Použité písmo je vyloženě nečitelné. Neumí české znaky.
- Radil bych vyházet všechny ty odkazy na pochybné katalogy.
- Nemá smysl na úvodní stránce používat Lightbox, když zobrazí obrázek ve stejné velikosti.
- Informaci o datu bych smazal. Na nic mi není. (Vím, kolikátého je, a dokonce i to, že názvy měsíců se v češtině píšou normálně malými písmeny na začátku.)
- Čekal bych, že mapa okresů bude klikací.
Anonymní
Profil *
1) Hned první čeho jsem si všimnul bylo pomalé načítání hlavičky(nebo jak se to dá nazývat), je dost zbytečné, že hlavička má přes 0,5Mb - ale to je jen můj názor..
2) Pomalé načítání stránek
3) Jezdící písmena typu "Nevíte kam na party", to letělo možná tak před 10 lety, že se písmena na stránce hýbaly. Teď to působí spíše kýčovitě..
4) Pro plnohodnotné zobrazení stránek užívejte prohlížeče Opera nebo Mozilla Firefox. - Sakra a to jako proč? Ty by jsi měl zajistit aby to plnohodnotně běželo na každém prohlížeči, webovejch stránek jsou tři pr**** a v dnešní době jakýkoliv návštěvník radši najde jinou stránku než aby měnil prohlížeč...
5) Dnes je... K čemu tohle je? Zbytečnej prvek..

Celkově web není vůbec kalibrován pro lidi kteří mají prohlížeč s vypnutými obrázky(ano i takovýhle jsou), vypnout CSS jsem nezkoušel ale asi by to dopadlo katastroficky. http://www.zlinskozije.iplace.cz/rubriky/kam-na-party - tady s vypnutými obrázky se téměř nikam nedostanu

Celý to překopej spíše spolehej na jednoduchý design než na nějakou přeplácanou stránku, kde každý 2. prvek je obrázek.. Už jenom z důvodu že stránku, kterou máš bude dost lidí využít z mobilu(tento typ stránky k tomu nabádá) a všichni nemaj smartphone se 4 jádrovým procesorem..
Nechci nějak srážet sebevědomí, tato stránka si najde uplatnění(pokud bude dobře zpracovaná) ale prostě zamakej na tom designu..
kamilvalek
Profil
jenikkozak:
písmo se mi líbí, nepoužívám moc diakritiky. Je to spíše jen na to menu.. Ty odkazy vyházet proč? A jak bych to měl udělat pak? Datum tam má z důvodu, že tam jsou akce s pevným datumem - tak pro lepší orientaci a taky aby tam nebylo prázdno. Mapu opravím :-)


Anonymní:
1)Hlavičku můžu zmenšit tedy, to je pravda. 2)Načítání bohužel nevím jak zlepšit. 3)Jezdící texty mi přišly zajímavé, hlavně v rubrice: http://www.zlinskozije.iplace.cz/rubriky/music-cluby , jsem nechtěl aby bylo všechno stejnoměrně nudně zrovnáno.. 4)uznávám je to blbost, v nynějším stavu stránek to nemá smysl, pouze blink se nezobrazuje v jiných p. 5)datum- již jak jsem psal pro přehled a vyplnění místa
Amycus
Profil
Dobrý den,

nejdříve bych chtěl říct, že pokud je tato stránka jediná nebo jedna z mála, která se zabývá touto problematikou ve Vašem kraji, pak má celkem dobrou šanci na úspěch, ale asi bych více sázel na facebookové stránky. Lidi na nich tráví spoustu času a jsou líní chodit na webové stránky. Proto je dobré se jim připomenout právě přes jejich zeď na facebooku. Webové stránky si nechat jako přehled třeba s těmi seznamy klubů apod. No ale to je samozřejmě jenom můj názor.

K designu si myslím, že bylo vše řečeno...Možná bych zkusil udělat světlý design. Nevím proč, ale světlá mi pro toto téma pasuje víc. Hlavičku předělat, vypadá hrozně odfláknutě. Rozhodně bych ujednotil písma. Například písmo, které je použito zde, bych použil klidně i do menu nebo alespoň do hlavičky. A rozhodně bych ubral barev. Obecně se doporučují 2 hlavní barvy (dominantní) a 1 doplňující. Neříkám, že je to podmínka, ale je to potom hůře zvládnutelné zkombinovat více barev tak, aby k sobě pasovali.

Zkuste se inspirovat...

Jinak je nápad velice dobrý...Já sám bych takovou stránku ocenil i ve svém kraji :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0