Autor Zpráva
Josef Douša
Profil
Zdravím všechny

Provozujeme web www.kamennimuzici.cz
Zadávání tras do mapy (11 druhů outdoorových aktivit), hledání tras, export / import do GPS, články, soutěže atd.

Web bude potřebovat redesign, zejména:
1) aby bylo z HP (více) na první pohled patrné o co jde
2) základní funkce tedy zadat trasu a vyhledat trasu resp. ikony pro volbu funkce / přechod na danou stranu webu vyzdvihnout , zvýraznit, zjednodušit .....

Těším se na Vaše názory.

Díky, Pepa Douša
Camo
Profil
Josef Douša:
Je to strašne zložité. Neviem si predstaviť cieľovú skupinu. Na mňa to pôsobilo dosť neprehľadne ALE PROFESIONÁLNE. Lenže čo z toho, keď biedny československý turista sa v tom nevyzná. Mal som z toho dojem, že to je nejaká aplikácia pre horskú službu.
A neviem si predstaviť, kto vám tam tie dáta nahádže, aby to celé malo zmysel.
Človek si skôr ak niekam ide zadá do googlu názov destinácie, prípadne sa opýta na nejakom fóre, ktoré sa na danú aktivitu špecializuje. Napr. ja som kúpil kanoe a tak teraz chodím na stránky s týmto zameraním. Je tam fórum a hlavne komunita a potrebné informácie, ktoré vy nemáte(stavy vody a pod.). Vy ste moc všeobecný. Neviem čo by ste mi mohli ponúknuť viac. Možno to len nechápem. Zrejme ste dobrý v programovaní, ale prakticky to nevidím ružovo.
margin
Profil *
Pokus o sociální verzi cykloserveru s cykloatlasem?
Oproti cyklomapám je práce s vlastními trasami neintuitivní, docela dlouho mi trvalo, než jsem našel své trasy.
Jméno a příjmení osobní údaje a jsou to povinné údaje, jste registrováni u ÚOOÚ?
Josef Douša
Profil
Ano, u ÚOOÚ jsme registrováni ......

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0