Autor Zpráva
Mára
Profil *
libisevam.ic.cz
Včera jste mi dobře zkritizovali grafiku mých připravovaných stránek a tak vás chci znovu požádat aby jste se podívali na tyto stránky a ohodnotili v anketě deasing těchto připravovaných stránek... Díky
23k
Profil
Uz jsem hlasoval, skoda ze nemuzu vickrat
Mára
Profil *
Napiš pro co si hlasoval co se ti ne/líbí.
Honzas
Profil *
No zum erst sou ty barvy priserny. Nedokazal sem se na to koukat.
Mára
Profil *
Očekával bych nějakou dobře mířenou radu jak to vylepšit, příjde nějaká???
PerToon
Profil
Nejlíp udělat to celý znova a střízlivěji.
Hudy
Profil *
Mára

Ty barvy jsou fak šílený. Zelená a červená. Fakt děs.
Mára
Profil *
ok myslíte, že po razantní upravě barev to bude lepší???
Hudy
Profil *
Mára

To záleží na tom, jak to předěláš :-)))
Mára
Profil *
takže nejenom barvy, ale i to ostatní jako celek by potřebovalo překopat???
pashkokanhimbizila
Profil
me se to docela libi, jen ten kontrast (zelena/cervena) by mel bejt trochu mensi. jinak je to zajimavy.
dal bych vyhodila nahore ty hodiny, a nejak uprav menu aby zaplnilo celej ten obdelnicek. barvu ankety (Blueboard, fuj) bych dala uplne stejnou jako pozadi, je o par odstinu jina. ten napis uplne nahore je dost smacklej. mozna by se sikla naka paticka. doufam teda, ze ve finalni verzi nebude ta mezera nahore =)
btw. ten kod je fakt silenost na entou, este ze Frontpage nepouzivam,takovejch mezer ani to nema ukonceny <body> a <html> =)
jinak fakt hezky, hlavne to pismo (text i logo)
Anonymní
Profil *
Priserny barvy, to kazdopadne. Dale mensi sirka stranky by neuskodila, aby se to veslo v poho do 800x600. A jinak celkove dojem spatny. Doporucuju predelat
Hudy
Profil *
Mára

Mě se tam třeba ty hodiny líbí. Škola je škola, jsou tam děti a noviny by měly dle toho vypadat. Prostě trochu dětské a ne jako profi web. Ten asi moc dětí vzhledově nepřitáhne. Toť jen můj názor :-)))
Mára
Profil *
Hudy

[b][/b]
Díky, moc si mi pomoh......
Hudy
Profil *
Mára

No není zač. Já bych to pojal tak nějak víc k těm dětem než jako ukázku své vrcholné prezentace. Samozřejmě tím nechci říct, aby ty stránky co tvoříš, nebyly pořádně udělané.
ax123
Profil
Když ty hodiny budou jen jako obrázek tak bych je tam nechal. Tu zelenou z anketky a nabídky bych zaměnil za žlutou z tý ankety a menu bych nedělal kulatý a pak už by to bylo dobrý
Mára
Profil *
ax123

Děkuju za radu
Mára
Profil *
Mohl by mi ještě někdo poradit v jakým graf. editoru udělat takovej jemnej přechod z fotky do fotky jako je například na hlavičce tady
Hudy
Profil *
Mára

Photoshop :-)
Mára
Profil *
Hudy


Děkuji pěkně
Mára
Profil *
Můžu se ještě zeptat k čemu je dobrej validátor???
Timy
Profil
Mára
Můžu se ještě zeptat k čemu je dobrej validátor??? -- může ti pomoci opravit některé chyby v kódu
Mára
Profil *
Timy

aha, díky
RPG
Profil
Mára
Validator ve většině případů slouží k ničení nervů :-)
Timy
Profil
RPG
Někdy může validator opravdu pomoci, třeba jsem měl rozhozený layout, furt jsem řešil nějaké obtékání a šířky bloků atp., už jsem si o sobě začínal myslet, že jsem totální css-lama, pak to projedu validátorem a zjistím, že nemám uzavřený jeden div. Přesně k tomuhle se validator hodí.

Ničí nervy v případě, že chceš mít za každou cenu validní kód a nerozumíš tomu.
Mára
Profil *
Ahoj lidi,

tak sem zase tady se svým amaterským webem a chtěl sem vás poprosit, aby jste se
na něj podívali a po objektivním hodnocení hlasovali do ankety, co je třeba
změnit.
Budu rád také za každou konkrétnější radu, kterou napíšete sem.

Předem moc díky:-)zde je náhled
RPG
Profil
Timy

Ničí nervy v případě, že chceš mít za každou cenu validní kód a nerozumíš tomu.
To je fakt :-) Ale většinou to není o tom, že tomu nerozumíš (tvorbě), ale tomu, že oni ti ten problém sice popíšou, ale v angličtině...

Jinak, to neuzavíraní divů se dá vyřešit elegantně, stačí <div> a </div> napsat hned, a mezi ně jenom vložit to co chceš... pak se ti nestane že bys něco zapoměl ukončit.
Mára
Profil *
Tak jsem se opět pokusil vyrobit nový deasing tak ho prosím ohodnotťe v anketě na této stránce,
díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0