Autor Zpráva
radeson
Profil
Zdravím,

přišel jsem si pro radu a zpětnou vazbu na náš web www.nastaz.cz

Rád bych měl celkové zhodnocení a zajímá mě hlavně použitelnost, pokud bych byl zájemce o stáž. Logika členění informací, jak snadné/obtížné je zjistit, co potřebuji.

Jaký by na vás udělal dojem, pokud byste chtěli na stáž?

Předem díky,
Radek
Camo
Profil
radeson:
Fakt sa mi páči tá stránka. Až na ten šedý rámik okolo stránky a na ten prihláškový formulár. Funkčnosť som neskúmal, ale dizajn je pekný.
EDIT:
V h1 chýba text a vôbec by to znieslo viac nadpisov resp. miesto h3 by mal byť h2. Ak vyhľadávače berú do úvahy váhu nadpisu(už som si neni istý ničím), tak by to bolo lepšie.
RockFire
Profil
V Chromu mám patičku posunutou doprava (pozadí).
jenikkozak
Profil
radeson:
1) Písmo použité na drobečkovou navigaci a nadpisy v pravém sloupku neumí ž a ě.
2) Proč je logo tak schované a nezobrazuje se v záhlaví webu, jak je zvykem?
Písmo v něm je rozpité.
3) Proč tlačítka Přihlásit se pod nadpisy „Chci na stáž“ a „Odběr novinek“ vypadají zcela rozdílně? (To první vůbec nevyvolává dojem, že se jedná o tlačítko formuláře.)
4) Tu prťavoulinkou drobečkovou navigaci má někdo číst? A jestli ne, proč tam je?
5) Co je to za nápad, že ikonky nahrazující čísla číslovaného seznamu nabízejí zobrazení v Lightboxu?
6) Proč odkaz v záhlaví nevede na úvodní stránku webu, jak je zvykem na ostatních webech?
7) „Zúčastnit se“ se určitě nebude psát s kroužkem nad u. Ostatně o textech se nedá říct, že by byly bez chyby.
8) Text „Mezinárodní organizace AIESEC umožňuje“ nevypadá dobře, když je zarovnán do bloku. Mezi slovy jsou pak velké mezery. To je matoucí, protože pod tímto textem je stránka rozdělena na sloupečky. (Člověk tedy musí ten text přečíst, aby pochopil, k čemu se vztahuje.)
9) Obrázek v záhlaví na mě působí přímo odpudivým dojmem. Ale to je způsobeno tím, že mi připomíná obrázek v záhlaví webu té krávoviny, které se říká nová maturita.
10) Na webu není dobře podtrhávat text, který není odkazem.
11) V textech se často míchá čeština s angličtinou.
radeson
Profil
všem moc díky za cenný feedback :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0