Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
http://maxemail.webz.cz znovu v akci s novým designem znovu hodnoť te a znovu mi pište do knihy návštěv
mgiel
Profil *
no uz je to lepsi .)
ronnie
Profil
Hezké
Anonymní
Profil *
mgiel:jen lepší ??? sem myslel že se ti to bude líbit a zase nic a jak bys upravil tento??
Kráťa
Profil
Je to hezké, kdyby tam nebylo to (c) Maxemail, tak bych si myslel, že to je nějaká profesionální šablona z (c) 2001 AdCycle.com
mgiel
Profil *
1. no co se mi nezdá je ta záře na těch lištičkách ...
2.nahoře ten konec se jakoby ztrácí...nevim jestli to je schválně ale skusil bych to udělat celý ostrý jako je střed.

3.člověk který přijde na web poprvé ,vůbec netuší o co go.Myslím tím že když je web zaměřený na autíčka pro příklad,tak nahoru většinou každej dá obrázek auta.No a jestli to je takhle osobní web,tak bych tam dal větši nápis jména webu a někde kolem nějakej malej popisek ...třeba můj osobní web .. nebo web pro počítačové nadčence (mluvim v příkladech )

4.jo a možná bych zkusil nějaký tmavší pozadí.

no jinak to už je k světu,dobry - davam plus ...jen tak dál :)
mgiel
Profil *
hh jsem si chvilku hrál ... no skus porovnat :)

www.aria-studio.com/mgiel/free.jpg

treba se ti to libit nebude ja nevim-kazdej ma prece jinej vkus .
flz
Profil
aj mne to pripomina sablonu, ale nukePHP, velmi podobne...
Maxemail
Profil
mgiel: kdybych ti dal heslo udělal by si mi ten nápis já nemám to písmo a ještě ten vrch to ztracení???
mgiel
Profil *
no to bys měl jednoduchý ...skus třeba písmo najít / nápověda : Action Force
Pan google ti pomůže.

-no heslo mi nedávej,nechci se ti tam hrabat ,navíc musíč ten nápis udělat jako obrázek,protože je tam přechod.A skus si stim pohrát :) práce šlechtí člověka.

-no jinak doporučuji navštívit nějaký stránky kde je milion fontu,protože jsou tam pak pěkný na výběr a při vhodném použití to spestří nadpisy,názvy webů a tak.
External
Profil
ty MP3, to je velkej risk...
Maxemail
Profil
mgiel
a kde jsi vzal ten font prosímtě
Tomik
Profil
http://www.fonttrader.com/fonts/Action%20Force%20Normal.

Třetí místo v hledání v GOOGLU na slovo "font Action Force" - kdo hledá najde.
mgiel
Profil *
tomiku : mas u me boda :)

maxemail : zacni pouzivat google :)
ameeck
Profil
Download->Hudba
Pokud budete chtít heslo obraťte se na mě a možná vám ho dám :-)
hmmm....nemusis ani hnout prstem aby ses dovedel heslo...user mas admin , heslo nereknu ale kazdej alespon trochu znalej ve zdrojaku ,si ho prečte...
a nesnasim karmu!!:o]]]]
thingwath
Profil *
ameeck: Něco takového bylo v nějakém hackerském trenažeru jako úroveň jedna. Welcome to second level :-) (proti karmě nic nemám, když to nemusím slyšet ;-))
habendorf
Profil
Řazeno od zhoru nejnovější jsou dole ! Tady je pár písniček ve formátu mp3

jj, bylo to hodně lehký :o)
Maxemail
Profil
Hoši ale berte to tak že teď mi tu stránku nemůže nikdo zrušit jelikož to mám pod heslem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0