Autor Zpráva
Michalis
Profil
Dobrý den, zajímal by mě váš názor na grafický návrh webu. Moc děkuji
jenikkozak
Profil
- Na můj vkus je stránka hodně překombinovaná. Asi nejvíc mi vadí ty rohy u textových oblastí.
- Nelíbí se mi písmo použité na nadpisy, mám pocit, že na vážně míněný projekt se nehodí.
- Nápis SLAVNOSTNÍ VEČEŘE používá stín, podbarvení i stínování vytažení. Nestačilo by jen jedno?
- Mám pocit, že na stránce je moc prvků, kteří se snaží získat mou pozornost. Výsledkem je zmatení uživatele, protože neví, na co se zaměřit. Na druhou stranu je menu dost nepatrné.
Michalis
Profil
jenikkozak:
Děkuji za názor.
quatzael
Profil
jenikkozak:
Nápis SLAVNOSTNÍ VEČEŘE používá stín, podbarvení i stínování. Nestačilo by jen jedno?
To asi má být tlačítko, ne?

Michalis:
Mě se to docela líbí, asi bych změnil tu barvu víc do růžova nebo do fialova (u toho pruhu nahoře a dole). Ta hnědá se mi tam moc nehodí..
Ještě to copyright bych dal spíš na pravo, ale to je detail..

Vylepšovat se to určitě ještě dá, ale jinak už takhle jak to je, to je celkem použitelný..
jenikkozak
Profil
To asi má být tlačítko, ne?
A?
quatzael
Profil
jenikkozak:
A?
Jak by to vypadalo jako tlačítko, kdyby by to nebylo podbarvený?
jenikkozak
Profil
Tlačítka získávají „tlačítkový vzhled“ častěji pomocí rámečku. Ale i fakt, že jde o tlačítko (a to kdo ví jestli), v mých očích neomlouvá fakt, že použití stínu, barvy na pozadí a vytažení písma je přehnané.
margin
Profil *
Působí to na mě chaotickým a neuspořádaným dojmem. Chápal bych něco takového třeba u SDH, které má malý rozpočet, ale ne u firmy, kde design webu je součástí jejího image.
Michalis
Profil
margin:

Díky za názor. Zajímalo by mě, co tam konkrétně na tebe působí chaoticky.

Chápal bych něco takového třeba u SDH

Co to je SDH?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0