Autor Zpráva
Dušan
Profil *
Rád bych znal vaše názory na technické a grafické zpracování těchto stránek - www.ubytovanilevne.eu .
Mnohokrát děkuji za názory.
quatzael
Profil
To velký menu na uvodní stránce mohlo být trochu menší a vešlo by se tam i to celý vyhledávání..
"Horská chalupa U Kožešníků" Ti leze do obrázku..

Celkově to není nejhorší, ale na druhou stranu to moc nenadchne..
Všechno je to celkově zbytečně hodně velký.
U těch všech ikonek si mohl dát popisky, aby bylo po najetí myší jasný co znamenají..


A logo se dává obvykle na levo. Místo toho tam máš tlačítko přihlásit.. Takhle uprostřed to vypadá divně..
Dušan
Profil *
quatzael:
Díky za názor
LukasHula
Profil
naopak si myslim, ze u nekterych oboru a odvetvi je hezke a zejmena prakticke, kdyz je obsah velkym pismem a vse velke... Ke spouste webum to dnes zkratka patri a pokud potrebujes, aby i uzivatele, kteri nejsou tak internetove zbehli rychle nalezli to, co hledaji, musi to mit na ocich... Sami jiste vime, ze pokud se neco chvilku na strance nedari hledat, zavirame okno a zkousime dalsi odkaz v googlu. V tomto bych problem absolutne nevidel...

Na me web pusobi vcelku prijemne, libi se mi, ze to hlavni, cim web disponuje (chata, penzion, hotel) na mě vyskočí okamžitě bez scrollování...

Jen male poznatky, kterych jsem si vsiml... Bylo by asi pro orientaci u vyhledavani lepsi, pokud by bylo zaskrtnute to, co jsem dal vyhledat a zabarveny kraj na mapce CR. U vypisu v radcich mi trosku nesedi ty 2 menici se barvy, asi bych volil treba polopruhledne nebo decentnejsi... Jeste jsem si vsiml, ze by mozna bylo vhodne u tech malych ikonek, co penzion nabizi, kdyby tam byl title o co se jedna...


Predpokladam, ze obsah si vyplnuje uz klient, proto to nekdy tak vypada... Jsou nekde v detailech penzionu strasne vysoke mezery, ale to bych nevidel jako problem programatora.

Asi tolik v rychlosti... :-)
margin
Profil *
je hezke a zejmena prakticke, kdyz je obsah velkym pismem a vse velke
Někdy až moc velké (odscrolováno 700 px odshora):
http://www.nahrejto.cz/pics/b1ef107999b228df1a840b0d12004cb2.png
Dušan
Profil *
LukasHula:
Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0