Autor Zpráva
Roman Antl
Profil *
Zdravím všechny,
zajímal by mě Váš názor na web www.svetdovolene.cz .
Je to nová cestovní agentura.

Mám na Vás otázky:
1. Co Vás napadne, když se poprvé na tento web podíváte?
2. Dosáhli jste kýženého výsledku jakožto objednání zájezdu bez větších/menších problémů?
3. Rozložení webu, je pro Vás dostačující z pohledu informovanosti?
4. Co Vám na webu chybí jako pro uživatele?

Díky moc za každou Vaší reakci.
Davex
Profil
ad 1) Pomeranč.
ad 2) V Last Minute jsem si vybral Chorvatsko za 522 Kč, na další stránce je nejlevnější něco (asi je to jen ubytování nebo co) s cenou od 891 Kč, na detailu jsem vybral termín s cenou od 891 Kč a přidal 1 osobu, celkem vyšlo za 0,-. Když v základních cenách zvýším číslo u těch neznámých zkratek, tak ceny naskakují po několika tisících. Je toho víc, třeba u takových Benátek se také nedá dosáhnout inzerované ceny od 620 Kč.

Potom jsem zkusil ještě výlet na Kubu s cenou od 16530 Kč, ale přestože byla v nabídce Last Minute, tak ta loď vyplouvá až v prosinci a to se mi čekat nechce.

Na třetí pokus jsem zvolil raději nejlevnější dovolenou v České republice od 3960 Kč, ale ejhle, to bych zase skončil kousek za hranicemi na statku v Rakousku.

Uspořádání katalogu, výpočet cen a objednávací proces jsem opravdu nepochopil.
Roman Antl
Profil *
Velice si Vážím Vašeho názoru a toho, že jste si udělal čas.
Díky za veškeré postřehy.
Webby
Profil
At je libo:
1) gyc (fotka plaze v pozadi)
2) tech xxx radku Vyberu terminu po zvoleni destinace me zabiji a rozhodne bych ho oznacil za velky problem, dal tam taky naskocil hrozivy formular o xx polech
3) informovan jsem z webu az moc
4) prehlednost

Moderátor Petr ZZZ: Piš prosím tak, aby bylo bez větší námahy možné pochopit, co máš na mysli.
Grelek
Profil
Text ve vyhledávacím políčku bych nedělal pomocí JavaScriptu, ale raději bych použil atribut placeholder.
Roman Antl
Profil *
pro Webby:
1) "Gyc" je myšleno co?
2) Kde konkrétně myslíte prosím?

Taktéž Vám děkuji, za vaše postřehy a připomínky.
jenikkozak
Profil
Grelek:
To by byla zásadní chyba. Přibližně třetina uživatelů internetu by popisky vůbec neviděla. Atribut placeholder má mnohonásobně menší podporu než JS.
Roman Antl
Profil
Grelek:
Jak říká jenikkozak placeholder určitě ne-e.
Já to vytvořil právě schválně v tom JS. JavaScript je snad nejlépe zaručený způsob jak zobrazit ty data.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0