Autor Zpráva
salab
Profil *
Zdravím,
potřeboval bych otestovat kompatibilitu v prohlížečích.

Hlavně Safari verze 4 a prohlížeče pod Linuxem, kde byl problém s HTML5 prvky - nezobrazovaly se a menu, ve kterém nešlo najet na podnabídkové položky

http://www.barnclub.cz/

Děkuji
pcmanik
salab:
Tá blbosť vlavo na napísanie kritiky / pochvaly mi na ipade nádherne blokuje asi pol centimetra z textu, takže je nečitateľný.

Inak stránka pekná a aj farebná kombinácia sa mi páči.

Ak nezabudnem, overím ti funkčnost aj na safari na macu.
salab
Profil *
Jasný, tam se šířka zmenší na šířku webu a pak se přidá feedback panel, který web překryje. Díky, zkusím to nějak pozměnit.

Jsem rád, že se líbí, děkuji.

Dobře, díky moc.
salab
Profil *
Takto by měla stránka vypadat:
http://www.imagehosting.cz/images/barn.png
pcmanik
Stránka v Safari 6.0.4 vyzerá takto.
salab
Profil *
Děkuji Pcmaniku, spodní část vypadá stejně? Menu se bez problému rozevře a jde najet na podkategorie?
Chamurappi
Reaguji na salaba:
1) V Exploreru 7 mi menu částečně překrývá logo, patrně kvůli tomu, že zkoušíš centrovat #cssmenu uvnitř #nav — nevím proč a není mi úplně jasné, proč to nevadí jinde. Celé mi to přijde nakódované trochu krkolomně, proč je to menu vůbec absolutně pozicované?
2) V žádném Exploreru nejde zvětšit písmo, protože velikosti definuješ v px.
3) Když si v zvětším písmo v ostatních prohlížečích, odskočí mi tlačítka „Přejít na stránku rybářství“ a „Přejít na stránku Spinningu“ pryč. Proč nastavuješ elementům s textovým obsahem výšku? To je vždycky špatně.
4) Explorer 7 hlásí syntaktickou JS chybu, předpokládám, že někde v tom skriptu, co vyrábí tu boční kontaktní věc. (Která má mimochodem nápis otočený v rozporu s českými zvyklostmi, u nás se hlava otáčí k levému rameni.)
pcmanik
salab:
Ano, menu sa otvara normalne. A spodna cast vyzera rovnako.
Rfilip
Ten kontaktni formular se na androidu chova divne Pri nacteni je videt po jakemkoliv scrolovani zmizi a objevi se jen vlevo dole pri rychlesim doscrolovani na spodek stranky.
Chamurappi
Reaguji na salaba:
Z jakého důvodu znemožňuješ v novějších prohlížečích ovládání klávesnicí? Když mačkám Tab, tak nevidím, na kterém odkazu jsem zrovna najetý. O najetí na zanořenou položku v menu si také můžu nechat jen zdát…
salab
Profil *
Tab nijak vědomě nezakazuji. Funkce zvětšení písma v FF nezpůsobuje odskočení tlačítek. Tlačítka ale nemají nastavenou výšku, jen padding. Šířka také není nastavena, takže při změně velikosti textu teoreticky k odskočení nemůže docházet, dokud tlačítko nepřeteče kvůli malé šířce celé stránky.
Chamurappi
Reaguji na salaba:
Tab nijak vědomě nezakazuji.
Rušíš výchozí outline.

Funkce zvětšení písma v FF nezpůsobuje odskočení tlačítek.
Tak jak je možné, že se mi to povedlo? Možná v jiném prohlížeči, nebo v jiné verzi… ale možné to je. (Podotýkám, že měním jen velikost písma, ne zoom.)

Tlačítka ale nemají nastavenou výšku, jen padding.
Neměl jsem na mysli tlačítka, ale blok #intro .content, který má height: 265px a pro jistotu ještě max-height: 265px. Proč má pevnou výšku?
salab
Profil *
Aha, děkuji mnohokrát.
Opraveno, prosím podívejte se a zkuste to.
Rfilip
Moje [#9] porad plati.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: