Autor Zpráva
Jamamzizen
Profil
Prosím o hodnocení webu www.bessoni.cz. Jde o můj druhý projekt, první jste mi tu dost zdrchali, tak doufam že teď to dopadne o něco lépe.
Díky Tom
Mistr
Profil
Jamamzizen:
(1) Proč je mezi zpěváky uvedena zpěvačka ve tvaru příjmení jméno, když všichni ostatní jsou uvedeni ve tvaru jméno příjmení?
(2) Ve stránce Trocha historie si, prosím, uprav interpunkci. Navíc si (pomocí nezlomitelné mezery) ošetři nevhodné zalomení řádků (například za předložkami v, s, z apod.).
(3) Co kapitolu Trocha historie osvěžit obrázky vloženými do textu?
(4) Seznam se dělá jinými HTML tagy, než jsi užil Ty:
dalo předjímat, že s tímto vozem zažijeme mnoho veselých historek.</p>
        <p>Namátkou můžu jmenovat:</p>
        <p>- přejetej gril při čerčanských slavnostech na návsi</p>
        <p>- spadnutí do výkopu u Paluby a následné vyprošťování jeřábem</p>
(5) Obrázku

chybí zadat popisek. Stávající je This is the description.
(6) Lze odeslat prázdnou objednávku.
(7) Fotografie se na titulní stránce mění jak splašené. Jak rychlost výměny snížit či výměnu úplně zastavit?
(8) V menu máš položku Další akce. K čemu jsou to ale ty další...? Osobně bych volil nadpis typu Kde hrajeme a tam vypisovat všechno, co kapelu čeká. Mimohcodem, kde kapela bude hrát v pátek 14. června; kde je ta restaurace Na Pyšelce? V Praze, Liberci, Mořkově, Brně...?
(9) Titulky stránek (tag TITLE v části HEAD v HTML kódu stránky) nemáš u všech stránek webu tvořen podle jednotného klíče. Prosím, sjednoť je.
(10) Uvádět někde novinky je vždy ošemetné, neb zprávu starou několik měsíců již obtížně označíš za novinku. Na návštěvníky webu to nepůsobí přílišnou aktivitou ne webu a aktuálností uváděných informací. Co třeba psát Zprávy z kapely či tak něco?
Jamamzizen
Profil
předem děkuju moc za postřehy. Zkusim na ně odpovědět:

(1) dík upravím
(2,3) použil jsem text ze staré verze a bylo to na mě moc textu, takže jsem to ani nečet, to byla chyba. Vím že historii by bylo vhodné nějak osvězit.
(4) samozřejmě mužu použit i ul-li, ale nevidím důvod proč to neudělat v tomto případě takto. například menu je normálně.
(5) To vím, ale to je na zadavateli. Udělal sem mu jednoduchý redakční systém a popisek může přidat.
(6) věděl sem že sem na něco zapomněl...:) nevím jak ošetřit zadat buď mail, nebo telefon, alespoň jedno z toho
(7) upravim, je to fakt zbytečně divoký
(8) další akce jsou podle zadavatele. Vzhledem k tomu že jde o velmi lokální kapelu, asi se počítá s tím že lidé vědí kde to je. Opět redakční systém, může adresu přidat.
(9) tomu nerozumim. title má "bessoni country band" + aktuální strana.
(10) novinky si zadavatel dělá sám. Může je i mazat. Možná by ale nebylo na škodu přidat do výstupu z databáze omezení třeba na poslední půlrok.

Možná bych rád slyšel i nějakou pozitivní recenzi, pokud by se našla..:) Takhle to na mě působí, že se ti stránky nelíbí vůbec...případně jestli mají podle tebe stránky nějakou finanční hodnotu (vem v úvahu že si galerii novinky akce a uvodni fotky-ktere nejsou teda podle me nic moc, muze upravovat sam)
weroro
Profil
V časti Naše CD, sa mi načítavajú všetky tie MP3jky do prehrávačov a max. mi to vyťaží linku. Bolo by vhodné aby sa prehrávače zobrazovali až v tedy, kedy ja chcem, aby zbytočne neťahali dáta, aj keď nič nechcem prehrať.
Mistr
Profil
Jamamzizen:
Vzhledem k tomu že jde o velmi lokální kapelu, asi se počítá s tím že lidé vědí kde to je.
Lokální kapelu možná, leč poslechl jsem si jejich písně na webu a třeba mne oslovili. Jak se pak dozvím, kde hrají. Alespoň chybí oblast (Praha, Strakonicko, Luhačovicko apod.).

(9) tomu nerozumim. title má "bessoni country band" + aktuální strana.
Ano, máš pravdu, je to tak řešené. Přesto srovnej titulek stránek Naše CD (Bessoni country band - naše CD) a Aparatura (Bessoni country band - Aparát). Mimochodem, proč máš v menu položku Aparát, která vede na stránku pojmenovanou Aparatura?

Možná by ale nebylo na škodu přidat do výstupu z databáze omezení třeba na poslední půlrok.
To je rozumné.

rád slyšel i nějakou pozitivní recenzi, pokud by se našla..:) Takhle to na mě působí, že se ti stránky nelíbí vůbec
Já netvrdím, že jsou stránky špatné. Avšak poplácávání po ramenou nikdy nic nevylepšilo. To, co jsem Ti výše uvedl, nemělo snahu Tvůj výtvor sepsout, ba právě naopak - snaha je stránky ještě více posunout k dokonalosti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0