Autor Zpráva
fejac
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych vás poprosit o hodnocení a názory stránky http://pph-ostraha.cz. Velice bych ocenil různé připomínky k designu.

Předem děkuji.
jenikkozak
Profil
Zvlášť v IE 9 k designu nemám žádnou kritiku. Ovšem i v nižších verzích IE to vypadá skvěle. Ukázka toho, jak mohou být nezvládnuté podmíněné komentáře nebezpečné.
fejac
Profil *
jenikkozak:
Děkuji za komentář. Momentálně mám web optimalizovaný "jakš-takš" pro ostatní prohlížeče krom IE. Pracuji i na IE
Chamurappi
Profil
Reaguji na fejace:
1) Bez načtených stylů nevidím logo firmy, ani jméno, to je také chyba (krom té chyby, že se mi styly nenačtou).
2) Proč vůbec používáš podmíněné komentáře? Dělat různé styly pro různé prohlížeče nepotřebuješ.

Pokud se na stránku podívám v některém z vyvolených prohlížečů:
3) Proč #iso absolutně pozicuješ? Neuvádíš pozici, není jisté, kde bude.
4) Obsahový blok má na můj vkus moc malý padding.
5) Zvětšil bych line-height.
6) Odsazení odstavců je lepší dělat vlastností text-indent než tvrdými mezerami.
7) Předpokládám, že máš v plánu dávat třídu active na právě nalistovanou položku v menu — zatím se tak neděje, což je matoucí.
8) Vzhled formuláře vpravo se mi nelíbí, připadá mi takové… násilný.
9) Na stránce o ostraze není seznam dělaný seznamem, nadpisy nejsou nadpisy
10) Netuším přesně, čím to je způsobené, ale pokud přecházím ze stránky na stránku ve Firefoxu, tak se mi vždy stihne na pár milisekund zobrazit stránka bez stylů.
11) Diakritika na stránce je občas nějaká … divná. Ty postfixové kombinační znaky jsou dílem nějakého iPadu nebo čeho? Jak si s tím poradí vyhledávače? Když si zkusím na stránce v prohlížeči vyhledat slovo „napište“, tak ho nenajdu.
12) Celkově mi velké bloky textu připadají takové smutně nudné, stránky mě nemotivují ke čtení. Nedal by se k nim přidat nějaký obrázek na oživení?
Fejac
Profil
Super děkuji za rady. Budu na tom ještě pracovat. Je pravdou, že jsem už hodně dlouho žádný web nedělal.
Rfilip
Profil
Na androidu vidim misto diakritiky bile obdelniky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0