Autor Zpráva
Norm
Profil *
Ahoj, prosím o názor na responzivní web: www.czechgeeks.com. Díky
Taurus
Profil
Vypadá to pěkně. Jen je běžné, aby "our team" byl níž než produkty, které jsou důležitější. Takto je to divné. U produktů bych si dokázal představit, aby to bylo tak, že při jeho změně se nezmění výška, pak zbytečně neposkakuje zbytek stránky a ze škaredého efektu bude nerušivý.
margin
Profil *
Norm:
responzivní web
Při šířce 810px (plus mínus pár px) web nevypadá nejlíp.
Návštěvníci s malým FUPem budou poděšeni, 134 požadavků, 3.96 MB
Str4wberry
Profil
Ta JS navigace s pomalým rolováním je šílená.

Přijdu na stránku, po pár sekundách načítání vidím dole menu, kliknu na první položku, nic se neděje, klikám znova, pořád nic, zkusím druhou, zase nic, zkusím všechny ostatní, pořád nic, tak si zkusím odrolovat kolečkem a stránka mi v tom začne bránit a všelijak poskakuje.

Koho napadlo, že jednotlivá tlačítka fungují jako ve výtahu, tj. když si namačkám tlačítka jednotlivých pater, tak potom výtah sám daná patra objede?
user243
Profil
vypnu js a na stránce mám ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Norma:
Stránka se mi načítá v telefonu strašně pomalu. Ačkoliv je na první pohled skoro prázdná.
Můj telefon nepodporuje dynamicky dotahované fonty, takže tam, kde zneužíváš písmo na grafiku, vidím jen nicneříkající čtverečky. Na desktopu sedím za proxy, která zase blokuje WOFFy, takže tady vidím pro změnu nicneříkající otazníčky.

Když jsem v mobilu roloval přes „Our Team“, tak mě napadlo (krom toho, že není přesně vycentrovaný), že je docela dlouhý. Až moc. Nechcete někoho propustit? :-)
Třeba těch pět lidí, kteří údajně umí JavaScript, tam vypadá docela nadbytečně, když koukám na zdrojáky skriptů, které jsou ke stránce přidružené.

Proč jsou v kódu značky jako <nav> a <section>? Přináší něco jiného, než potenciální potíže s kompatibilitou?
pcmanik
Profil
Norm:
Stránka sa mi na iPade s rychlým pripojením načitáva viac ako 7 sekúnd. To je teda skutočne úspech.
Prečo keď zoscrollujem nižsie sa mi zobrazí navigácia a vpravo hore ešte aj štvorec ktorým otvorím lavé menu, ktoré mi zase zobrazí tú istu navigáciu? Naviac toto menu strankú posunie, ale originálnu navigáciu prekryje.
Pri scrollovaní mi poskakuje pozadie pod počtom napísaných riadkov, taktiež aj pod enterprise clients.
Musím len súhlasiť s Chamurappim, máte tam 6 "odborníkov" na web a Vaša stránka sa načíta celú večnosť a je plná bugov. Ako napríklad keď vyberiem niečo z navigácie mi všetko začne blikať pokým sa to nezoscrolluje na správnu pozíciu. Ďalej už ten spominaný štvorec sa niekedy zobrazí a inokedy nie.
Pri otočení iPadu mi komplet zmizla navigácia neviem či je to zámer ale asi nie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0