Autor Zpráva
Fitnessbook.cz
Profil *
Dobrý den,
představuji Vám nově spuštěnou aplikaci Fitnessbook - spolu a zdravě. Fitnessbook umožňuje ukládat všechny denní aktivity člověka a zároveň je analyzovat. Dokáže spočítat, kolik spálíte a přijmete za den. Napomáhá nejen ke správnému spalování a příjmu, ale také v celkové motivaci člověka.

Snažili jsme se pro Vás vytvořil zajímavý a zábavný design, jednoduché ovládaní a intuitivní vyhledávání. Na aplikaci stále pracujeme a uvítáme jakoukoliv kritiku, kterou považujeme za možný přínos pro aplikaci.

Fitnessbook naleznete také na Facebooku pod názvem Fitnessbook - spolu a zdravě.

Děkuji za možnost prezentace projektu a případnou kritiku uživatelů.
margin
Profil *
      <h1 class="no">Fitnessbook - spolu a zdravě</h1>
      <h2 class="no">Hubnutí, Zdravý životné styl, Jídelníček zdarma, Posilování, Fitness</h2>
      <h3 class="no">Fitness zdarma, Fitness centra, Zdravý, Krása, Kosmetika</h3>
      <h4 class="no">Fitness tým, Fitness zdarma, Sport zdarma, Vstupenky zdarma, Posilovna zdarma</h4>
      <h5 class="no">Dieta, zdravý životní styl, zhubnout, zdravá strava</h5>
      <h6 class="no">Jídelníček zdarma, Sportovní závody, Sportovní komunita, Sport</h6>

      <!-- description -->
      <p class="no">Fitnessbook umožňuje ukládat všechny denní aktivity člověka a zároveň je analyzovat.</p> <p class="no">Dokáže spočítat, kolik spálíte a přijmete za den.</p> <p class="no">Napomáhá nejen ke správnému spalování a příjmu, ale také v celkové motivaci člověka.</p>
      <p class="no">Fitnessbook je aplikace určená nejen pro sportovce, ale pro všechny, kteří se rádi hýbou, žijí zdravě nebo jen hledají motivaci pro pravidelné cvičení.</p> <p class="no">Fitnessbook umožňuje evidovat všechny aktivity uživatele a zároveň je analyzovat a hodnotit. Aplikace umožňuje také zaznamenávat příjem potravin a nápojů.</p> <p class="no">Tím uživatel získá skvělý přehled o celkovém energetickém výdeji a příjmu. Může tak porovnávat, který den by měl přidat na aktivitě nebo naopak vyvážit stravu. Mimo to, lze na fitnessbooku přidávat přátele, komunikovat a sdílet s nimi fotografie.</p>
      <p class="no">Fitnessbook počítá aktivity na základě váhy, která však není veřejně přístupná a nemůže ji zobrazit žádný jiný uživatel. Registrace do aplikace je jednoduchá a zcela zdarma.</p>
      <p class="no">Tento projekt se neustále vyvíjí dle přání uživatelů, a proto rádi oceníme Vaše připomínky či nápady, které nám můžete zasílat na email: info@fitnessbook.cz či facebook.</p>
A já napovím, že to, jaké stylové pravidlo je použité pro .no tady uhádne skoro každý, aniž by se díval do zdrojáku, a kfo si svůj tip chce ověřit, tak ať v odkázaném CSS hledá od konce ;-)
Fitnessbook.cz
Profil *
margin:
Cílili jsme tak na vyhledavače, ale nevíme, zdali je tento způsob blokován, či nikoliv. Museli bychom text případně odstranit.


Po přečtení http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=cs&answer=66353 jsme uvážili, že tento kód tam opravdu nepatří. Děkujeme za upozornění.
Str4wberry
Profil
Díval jsem se na to už ráno (jinak mimochodem). Přijde mi to hrozně špatně použitelné (ovladatelné), nepřehledné a neintuitivní.

1) Už třeba jen to přihlašování/registrace na hlavní straně. Vyplním e-mail a heslo, kliknu na „Založit účet“ a ono mě to pošle na nějakou stránku, kde to musím zadávat znovu.
2) Je dost nepříjemné, že jediné popisky formulářových polí se vymažou po kliknutí do pole a už není cesta, jak si je zobrazit.
3) Odkaz „Podmínky registrace“ je špatně kontrastní.
4) Proč se jedno ze dvou pohlaví složitě vybírá ze <select>u, když by bohatě stačily dva přepínače?
5) Po přihlášení potom všechno vypadá tak nějak stejně, oči se nemají čeho chytit.
6) Formuláře jsou podle mě hrozně moc a zbytečně horizontálně roztahané.
7) Chtěl jsem přidat, že jsem snědl banán, ale mám zadat jeho množství v gramech. To je trochu nepohodlné si před přidáváním googlit hmotnost banánu.
8) Bude si systém nějak pamatovat, co obvykle jím, a příště mi to přednostně nabízet? Nebo si to každý den budu muset komplikovaně hledat v těch roletových nabídkách?
9) Nebylo by lepší používat obrázky jednotlivých potravin místo prostého textu? Třeba nějaké ikonky.
10) Nenašel jsem nějaký rozumný přehled. Mohl by to být třeba graf za určité období, kde by byly křivky příjmu, výdeje a váhy.

Přehlednost by mohlo alespoň trochu zvednout vyhození toho šíleného pozadí a nějak zvýraznit podstatné bloky (podbarvení, velikostí písma). A nějaké ty ikonky doplňující momentálně strohé textové popisy by to zvedly.
Fitnessbook.cz
Profil *
Str4wberry:
Děkujeme za příkladnou kritiku. Budeme se snažit aplikaci zlepšit, aby se vám alespoň trochu líbila. Již jsme razantně zesvětlili pozadí a pracujeme i na dalších bodech.
Fitnessbook.cz
Profil *
Pokusili jsme se vylepšit celkově registraci, úvodní stránku a průvodce po přihlášení. Jsou to první kroky, kterými chceme naznačit, že nám kritika není lhostejná a pracujeme na sobě.
czechiaa
Profil
Mám pouze připomínku -
Když přijdu na tvou stránku a nejsem členem, tak mi to i tak dá na login.php, ale když dám založit nový účet, kliknu na "Podmínky registrace", otevře se mi nová záložka, pročtu si podmínky a na konci dám "Souhlasím s Podmínkami, registrovat se.", tak mě to v tom nově otevřeném okněm přesměruje na registraci zpět, tudíž mám nyní otevřené dvě záložky v prohlížeči a přijde mi to dost nepraktické ;)
Ivy
Profil
Docela ráda bych to prozkoumala a mám dvě otázky:
1. Opravdu by nebyly k dispozici nějaké testovací přihlašovací údaje? Do registrace se mi vůbec nechce.
2. Nevím jestli to chápu dobře, ale musím se zároveň zaregistrovat i na facebook?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0