Autor Zpráva
pavel.horalik
Profil
Ahoj všichni,
rád bych znal váš odborný názor na včera spuštěný nový web www.websupport.cz.
Je to celkem dost netradiční vzhled, na který máme rozporuplné názory.

Snažím se posbírat co nejvíce názorů, proto budu rád, pokud i vy se vyjádříte.
Jak se zdá vám? Budu moc rád za vaše postřehy a názory!

Díky moc,
Pavel Horalík

A dejte nám Like! na našem Facebooku :-) www.facebook.com/WebSupport.cz
tomix
Profil
Nie som ani webdesignér ani odborník na design, ale pri pohľade na túto stránku mám trocha zmiešané pocity. Na jednej strane je veľmi moderná a nedá sa jej po technickej stránke, aspoň podľa mňa, nič vyčítať - design je jednoduchý, čistý. Mne vadí ta animácia.
IdemeNaHavaj
Profil
Mne to pripomína niečo čo je stvorené pre dotykovky, alebo win8 .. starý bol lepší.
weroro
Profil
Starý design som vnímal ako plný, intuitívne prešpikovaný informáciami. V tomto novom sa tak trochu strácam. Asi si musím zvyknúť. Dúfam, že neplánujete redesignovať aj admina? To by ste zabili dokonalosť.
Chamurappi
Profil
Reaguji na pavla.horalika:
1) Proč je tak triviální stránka tolik datově velká? I na hodně rychlém připojení se mi načítá pomalu, což pro hostingovou firmu není zrovna dobrá vizitka (ačkoliv servery za to nemůžou).
2) Když se mi nenačtou obrázky (což se mi jednou stalo, nejspíš mi je zablokoval proxy server), nevidím název webu, protože je napsaný bíle na bílém pozadí. Proč jsou uvozovky kolem citací řešené jako <img> s alt="quote - img"?
3) „5 důvodů, proč si nás zamilujete“ — při menší šířce okna se jich ukazuje méně než pět. V Exploreru 8 vidím trvale čtyři a blok má dva posuvníky.
4) V Exploreru 8 dále dostávám chybovou hlášku z JS. Je tam něco pokaženého v jquery.fancybox-1.3.1.js na znaku 10762 :-) … zdá se, že se skript snaží v CSS používat expression, který už ale v osmičce není podporovaný.
5) Nevím, jestli je zmíněná chyba důvodem, proč na stránce nefungují vůbec žádné skripty. Pod patičkou vidím přihlašovací formulář.
6) Pokud přepnu Explorer do sedmičkového režimu, kde expression funguje, stránka ho úplně zasekne.
7) Můj telefon nepodporuje dynamicky dotahovaná písma a protože výchozí písmo (tj. při nenačtení 'BebasNeue') je širší, roztahuje celou stránku. Vypadá to dost rozbitě.
8) <html lang="cs_cz"> — kód země se odděluje pomlčkou, ne podtržítkem.
9) Přepínač u horního menu CZ / EN přepíná co? Jestli zemi, tak EN není žádná země, jestli jazyk, tak CZ není žádný jazyk.
10) Pokud začnu v Exploreru 10 vyplňovat něco do kolonky na doménu, vidím v ní vpravo dva křížky (jeden nativní, druhý asi naskriptovaný).
11) Druhá úroveň menu mi připadá velmi nešikovná. Logicky by první položka v něm měla být nejsnáze dostupná, ale třeba z menu „O nás“ je cesta k ní velmi komplikovaná — musím dojet kousek dolu a pak větší kus doleva, velmi opatrně, aby mi menu nezmizelo.
12) Kliknul jsem na LOGIN, vyskočilo okénko, stránka trochu zešedla, ale ne dost na to, abych si při odrolování dolu uvědomil, že pozoruji něco neaktivního. Chtěl jsem si rozkliknout něco z patičky a ono to nic nedělalo a až při zkoumání Firebugem jsem si uvědomil, že jsem nahoře zapomněl zavřít to vyskočené okénko.
13) Když už koukám na to přihlašování, kliknul jsem na „Zapomněli jste heslo?“, formulář se změnil, nyní je jeho nadpis slovensky „Zabudli ste svoje heslo?“. Když kliknu na křížek, nevrátím se zpět na přihlašování, ale okénko se úplně zavře (což asi trochu smysl dává). Pokud pak ale znovu kliknu na LOGIN, stále dostávám formulář na zapomenuté heslo. Klikám tedy na „« Zpět na přihlašovací formulář“ a nyní konečně vidím přihlašovací formulář, tentokrát ale nadepsaný „« Späť na prihlasovací formulár“.
14) Zkoušel jsem, jak pohodlně jde stránka ovládat klávesnicí. Docela to ujde, ale tabováním tam a zpět se mi povedlo v Exploreru i ve Firefoxu posunout seznam důvodů do docela komického stavu:
pavel.horalik
Profil
tomix:
Nejste první ani poslední, kdo má takový názor. Takže to úplně beru a díky za to!

IdemeNaHavaj:
Web je plně responzivní. Proto možná takový pocit.

weroro:
Starý web byl hodně obsáhlý, ale obsah na některé podstránky se stále buduje a připravuje. Myslím ale, že je to celkem o zvyku.
Admina měnit nebudeme. S tím jsme všichni maximálně spokojení :-)

Chamurappi:
Díky za velmi obsáhlou a podrobnou reakci! Ani si netroufám na všechno reagovat. Spíš pošlu odkaz na diskuzi klukům z devel týmu, kteří web nadále ladí.
Ten screen vypadá zajímavně, nutno říct :-) Díky ještě jednou!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0