Autor Zpráva
teta ala
Profil *
once again http://hejradku.bloguje.cz
Mistr
Profil
(1) Oceňuji zajímavé pozadí. Má ovšem jednu nevýhodu. Text přes obrázek není čitelný. Co je napsáno (černou barvou) přes špunt se člověk nedozví bez toho, aniž by si daný text označil myší. Obávám se, že tento "fígl" běžní uživatelé webu neznají.
(2) Udělal bych klikací logo odazující na vstupní stránku. Vím, lze se tam dostat přes první odkaz v menu, ovšem lidé jsou na klikací logo zvyklí.
(3) Nebyla by, myslím, špatná nějaká patička, co?
(4) Nebál bych se používat v modrých rámečcích diakritiku - háčky, čárky a tak. Už jsem to, Chamurappi, napsal správně? Té poslední otázky si, teto Álo, nevšímej, ta byla určena pro kolegu Chamurappiho.
sreklich
Profil *
jo jo pozadi je husty
Huggi
Profil
to pozadi bych nechal jenom upraveny aby prez to sel cist text...treba jen vodotisk..nebo nakou podobnou upravu..

+ty tlacitka 'roztoc se/to' bych dal az nekam na konec menu...navic to funguje jen v ie..
bojars
Profil
+ty tlacitka 'roztoc se/to' bych dal az nekam na konec menu...navic to funguje jen v ie..

...ale mne to funguje aj vo FF 1.0.6.
bojars
Profil
Naviac to pozadie je celkom o.k. (lebo je fixed), jediné, čo mi vadí je ten shoutboard... na odkazy je lepší nejaký questbook. Ten neustály refresh shoutboardu nie je bohviečo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0