Autor Zpráva
Dog
Profil
Web rap.maweb.eu o tom, jak sám začít dělat hudbu, pro naprosté začátečníky. Obsahuje návody typu v čem track vůbec nahrát, jak zvýšit kvalitu zvuku nebo jak na autotune. Články postupně přibývají.

Váš názor? :)
joe
Profil
Dostávám chybovou hlášku, že web není dostupný. A proč myslíš, že nám nestačí jeden odkaz, tady se odkazy stejně nesledují robotama, je zbytečné se snažit ;-)
jenikkozak
Profil
Dog:
Čím víc odkazů přidáš, tím víc robotů vykrádajících obsah se ti na web dostane.

Váš názor?
Je to Wordpress, k tomu ses nikde nepřiznal. Aspoň šablona je tvá?

1) Asi bych zvětšil nadpis článku. Nebo spíš bych odstřelil ten Facebookový: „Toto se líbí více lidem (175). Zaregistrujte se a prohlédněte si, co se vašim přátelům líbí,“ který je mezi nadpisem a obsahem článku. Není graficky oddělený, a působí proto rušivě. A sám odděluje nadpis od textu příspěvku, což není žádoucí.
2) Nejsem takový nadšenec do rapu, abych byl ochotný čekat na načtení stránky 50 sekund.
3) A další stránka se pro jistotu nezobrazila vůbec.
shaggy
Profil
jenikkozak:
Aspoň šablona je tvá?
Myslím, že na to odpoveď poznáme všetci :-) A tí, čo nie, tak odpoveď znie - nie, nie je to jeho šablóna.
Má zmysel tu niečo hodnotiť? Systém nie je jeho, šablóna nie je jeho a podľa prvého príspevku mu o hodnotenie ani tak nejde (ako skôr o reklamu).
Dog
Profil
1) Co se týče odkazů, chtěl jsem vám prostě co nejvíce usnadnit práci :)

2) Ohledně načítání, může za to hosting (free varianta u Endory). Mrknu ještě, jak to i přesto trochu zrychlit, díky

3) Samozřejmě je to wordpress, a šablona Blue modern. Tvá volba slov ("nepřiznal", "alespoň šablona") ale Kozáku Jeníku působí, jako by to snad byl hřích :D. Přitom od toho wordpress a jeho šablony jsou, ne? Nepovažuji je ale za dokonalé a tedy mě zajímá i feedback k cizí šabloně, abych ji případně mohl vhodně přizpůsobit

4) Like button ještě více promyslím, díky :). Na jednu stranu jsem ho chtěl z propagačních důvodů dát takto na oči, na druhou právě na tomto místě věru nevypadá ideálně :D
...
Profil *
Nějak jsem se na tom webu ztratil. Návod jak začít rapovat najdu přesně kde? Nějaký návod pro někoho kdo neumí tu samotnou techniku nemáte?
Dog
Profil
Tohle není úplně jako growling nebo alikvotní zpěv - nejde vysvětlit přesná technika, jak to máš dělat. Rap je spíš mluvení (techniku mluvení určitě umíš :D), ale do instra, které dobře zní díky rytmu, intonaci, flow, barvě hlasu, promyšlenému dýchání, dobrému textu a kvalitnímu zvuku. Můžeš si nás dát do záložek, všem těmto aspektům se totiž postupně budeme věnovat :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0